Neler Yeni

Yardım Dying Light 2 Save Dosyam Silindi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
MehmedVII
Mayıs ayından beri oynadığım Dying Light 2 save dosyam bugün birden yok oldu. Epic Games'ten GeForce NOW ile oynuyorum. +80 saat oynadığım save yok oldu çıldıracam ya. Bugün oyunu GFN üzerinden açmak istediğimde karşıma 2 seçenek çıktı tarih ve saati yeni olanı seçtim. Sağdaki Makineye İndir'i. Daha önceden de birkaç defa karşıma çıkmıştı o zaman da 2 saatlik save gitmişti ama geri toplamıştım. Şimdi komple save yok oldu. Lütfen boş boş klasik Epic Games vs yazmayın. İnternetteki her çözümü de yapamıyorum Win Defender kapatma vs.

TahinPekmez

80+ Silver
Epic'e yazdım gfn'ye yazın dedi. Turkcellin müşteri hizmetleri kadar berbat bir müşteri hizmetleri yok. Buraya kadarmış 80 saat oynadım hikayesine bayıldığım oyunun sonunu göremedim.
emek hırsızlığı buna denir

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
MehmedVII

TahinPekmez

80+ Silver
Konu yine mükemmele ekonomiye bağlanıyor. Kendi bilgisayarımdan oynayabilsem çözüm karşımda.
pc toplasan olmuyormu. sen hem now'a hemde oyuna para veriyorsun. now da ucuz değil yani

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
MehmedVII
pc toplasan olmuyormu. sen hem now'a hemde oyuna para veriyorsun. now da ucuz değil yani
GFN 3 ay önceden almıştım. 3 aylık bir de Etail'den önceden kod almıştım yazın zamlanacak diye. Pc alacak param var 3 yıldır altın alıyorum ama YKS falan var diye aile zoru alınmıyor.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
MehmedVII
Hocam GFN TR hem Global'e mesaj attım. Bizim paragözler anca mail gelmedi vs diyor. Foto atıyorum hâlâ devam ediyor en sonunda incelemeye başladık dedi. Elin yabancısı geri dönüş yaptı bile ve maalesef geri gelemez dedi. Oyunu indirip ilk save noktasına gelip sonra gfn ile oyna dedi. Turkcell kadar berbat firma yok yabancı adam istese ülkende zaten Turkcell yapılıyor bile diyebilirdi. Neyse 10 fps dying Light keyfi denicem. Gece indirecem.

TahinPekmez

80+ Silver
Hocam GFN TR hem Global'e mesaj attım. Bizim paragözler anca mail gelmedi vs diyor. Foto atıyorum hâlâ devam ediyor en sonunda incelemeye başladık dedi. Elin yabancısı geri dönüş yaptı bile ve maalesef geri gelemez dedi. Oyunu indirip ilk save noktasına gelip sonra gfn ile oyna dedi. Turkcell kadar berbat firma yok yabancı adam istese ülkende zaten Turkcell yapılıyor bile diyebilirdi. Neyse 10 fps dying Light keyfi denicem. Gece indirecem.
ya bu sorunu bu oyunda yaşayan çok kişi var. bulut sisteminden para kazanan bir firmanın böyle hata yapması saçmalık. neyse yapacak bir şey yok. olmazsa net den save indir

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,784
Üyeler
158,664
Son üye
nicelikliveniteliksiz
Top Bottom