Neler Yeni

Dying light 2 tavsiye lütfen

YazılımKafa

80+ Silver
Dying light 2 satın aldım ve oynamaya başladım. 2. seviyeyim. Oyun gerçekten detaylı, ilk oyunu oynamadığım için bilmediğim çok şey var. Tavsiye edebileceğiniz şeyler var mı?

Mustafa__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Tartar
Dying light 2 satın aldım ve oynamaya başladım. 2. seviyeyim. Oyun gerçekten detaylı, ilk oyunu oynamadığım için bilmediğim çok şey var. Tavsiye edebileceğiniz şeyler var mı?
İlk oyunu bilmene gerek yok hikayeler bağlantılı değil. Kafana göre oyna.

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk oyunu bilmene gerek yok hikayeler bağlantılı değil. Kafana göre oyna.
Knk zaten o anlamda demedim. Oyundaki şeyleri bilmiyorum diyorum. Bölgeler var ,değişik yerler var. Eşyaları , geliştirmesi, modifikasyonu vs çok şey var. Dikkat etmem gereken ne? Mesela bir youTube rehber videosunda bir türden bir yer vardı, bir şey merkezi diye ismini hatırlayamadım. Onlardan 4 tane açarsan arbelet veriyor dedi. Ben onlardan ödül verildiğini hatta o kısmı bilmiyordum. Bu tarz bilgiler lazım.

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efehan
Öyle genel olarak değil de benim gibi gördüğünüz en ufak detaya bile merak edip şansınızı zorlar iseniz bayağı detaylı ilerleniyor. İlk oyunu bitirdikten sonra videolarına sarmıştım. Fark ettim ki easter egg veya gizli olarak geçen çoğu şeyi zaten oynarken bulmuşum.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dying Light 1'i oynamadan 2'yi oynayan birisi? Dondum kaldım :D

YazılımKafa

80+ Silver
Öyle genel olarak değil de benim gibi gördüğünüz en ufak detaya bile merak edip şansınızı zorlar iseniz bayağı detaylı ilerleniyor. İlk oyunu bitirdikten sonra videolarına sarmıştım. Fark ettim ki easter egg veya gizli olarak geçen çoğu şeyi zaten oynarken bulmuşum.
Onlar için ayrıca bakıcam. Şöyle bir tavsiye verebilir misiniz ; mesela şu görevleri mutlaka yap; erkenden şu bölgeyi aç ; şu eşyayı erkenden al tarzında?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dying Light 1'i oynamadan 2'yi oynayan birisi? Dondum kaldım :D
Knk 2 indirimdeydi. Mantığını bildiğim ve sevdiğim oyundu aldım oynamaya başladım hemen. İlk önce yenisini gördüğüm için ilkine baksam keyif almam diye hiç oynamadım onu

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
İlk oyunu 80saatte sömürerek oynadım. DL2 henüz 30 saat oynadım her şeyi yapıyorum hiç baymadı. Hikayeler bağlantılı değil sadece 1-2karakter var onlar da bir şey anlatmıyor ve easter egg var sadece. Bir şeyi bilmene gerek yok ilk oyunun kötü yanlarını çıkarıp üstüne koya koya enfes bir şey yapmış. Gördüğüm en underrated oyun. Game award aday bile görülmedi

YazılımKafa

80+ Silver
İlk oyunu 80saatte sömürerek oynadım. DL2 henüz 30 saat oynadım her şeyi yapıyorum hiç baymadı. Hikayeler bağlantılı değil sadece 1-2karakter var onlar da bir şey anlatmıyor ve easter egg var sadece. Bir şeyi bilmene gerek yok ilk oyunun kötü yanlarını çıkarıp üstüne koya koya enfes bir şey yapmış. Gördüğüm en underrated oyun. Game award aday bile görülmedi
Eyvallah knk güzel anlatmışsında demek istediğim şey şu; oyuna yeni başladım ve yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı? Oyunun başında şunu yapsan iyi olur diyeceğin bir şey . Ya da şu binayı aç, şu görevi erken yap tarzı. Bu arada oyunu 5 saat falan oynadım. İnanılmaz keyif aldım. Daha önce god of war , cyberpunk, mount and blade 2 , star wars jedi fallen order vb pek çok oyun oynadım. Hiçbirinden bu kadar keyif almamıştım. Bence de çok güzel oyun

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efehan
2'yi aldım fakat beğenmedim ve iade ettim o yüzden ilk oyunu baz alarak tavsiyede bulundum.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
Eyvallah knk güzel anlatmışsında demek istediğim şey şu; oyuna yeni başladım ve yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı? Oyunun başında şunu yapsan iyi olur diyeceğin bir şey . Ya da şu binayı aç, şu görevi erken yap tarzı. Bu arada oyunu 5 saat falan oynadım. İnanılmaz keyif aldım. Daha önce god of war , cyberpunk, mount and blade 2 , star wars jedi fallen order vb pek çok oyun oynadım. Hiçbirinden bu kadar keyif almamıştım. Bence de çok güzel oyun
Güvenli bölgeler ve kuleler çok önemli. Daö bölgelerine kesin git inhibitör dolu. Ben bölge vermeyi pazar yapıyorum parkurda baya iş yapıyor.

YazılımKafa

80+ Silver
Güvenli bölgeler ve kuleler çok önemli. Daö bölgelerine kesin git inhibitör dolu. Ben bölge vermeyi pazar yapıyorum parkurda baya iş yapıyor.
Bölge vermeyi pazar yapıyorum kısmını anlamadım

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
Bölge vermeyi pazar yapıyorum kısmını anlamadım
Daha o kısma gelmemiş olabilirsin. İlerleyen bölümlerde açılıyor şimdi spoiler vermiyim. İlerleyen zamanlarda bazı bölgeleri açınca barış muhafızlarına veya pazara veriyorsun bu yan görevleri vs. etkiliyor. BM verirsen daha çok taktiksel saldırı odaklı şeyler oluyor mesela zombileri kendisine çekip patlayan araba. Pazara verirsen daha çok parkuru geliştiriyor mesela çift yönlü zipline gibi.

YazılımKafa

80+ Silver
Daha o kısma gelmemiş olabilirsin. İlerleyen bölümlerde açılıyor şimdi spoiler vermiyim. İlerleyen zamanlarda bazı bölgeleri açınca barış muhafızlarına veya pazara veriyorsun bu yan görevleri vs. etkiliyor. BM verirsen daha çok taktiksel saldırı odaklı şeyler oluyor mesela zombileri kendisine çekip patlayan araba. Pazara verirsen daha çok parkuru geliştiriyor mesela çift yönlü zipline gibi.
Ha bu çok iyi oldu. İzlediğim bi videoda bu binalardan 4 tane açıp bm ye verirseniz arbelet veriyor demişti. Ben o kısmı ilk kez görmüştüm sandım ki ben görmedim. Ne kadar sonradan açılıyor tahmini olarak ya da hangi görevden sonra onu biliyor musun dostum?

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom