Neler Yeni

Dying light 2 tavsiye lütfen

YazılımKafa

80+ Silver
Şuana kadar 140 saatten fazla oynadım ve 10 15 saat daha oynarım sanırım.Oyunun verdiği ücretsiz paketler var.6 tane var 3 tanesi işe yaramaz diğerlerinden güzel eşyalar ve kostümler var.Eşyalardan biri yanlış hatırlamıyorsam tek kullanımlık bir daha gelmeyecek eşyaydı.onları alabilirsin,ben çok geç almıştım.Onun dışında eventleri yaparak çeşitli ödüller veriyor.açık dünya oyunu olduğu için zaten oyunu bitirsende hala oynayabilidğin için eventlerle felan oyuncuyu oyunda tutmaya çalışıyorlar sanırım.şuanki ve gçmiş eventlere ve ödüllerine bakıp kendin karar vermelisin.onun daşında diyebileceğim birşeyler var ama bence kendin keşfetsen daha iyi olur.oyunla ilgili incelemelerde youtubede yeterince var.iyi oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eventlere Techlangg den bakıyorsunuz yazmayı unutmuşum
Eyvallah dostum. Dediklerine bakıcam

elegeçirdiğin bütün üstleri barış muhafızlarına ver, pazarcılar güzel özellikler vermiyor, hikayede duygusal davranma barış muhafızlarının verdiği tuzaklar ve arbalet çok iyi
Az önce ilk su deposunu barış muhafızlarına verdim. Bende senin gibi düşünüyorum. Ödüllere bakarak vereceğim. Zaten genel olarak baktım. Barış muhafızları genelde daha iyi bence de

Özellikle arbeleti hızlıca açmaya çalışıcam

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK

Özellikle arbeleti hızlıca açmaya çalışıcam
özellikle tuzaklı polis arabaları çok iyi arballetten daha çok kullandım kaçarken güzel patlıyolar :D

YazılımKafa

80+ Silver
özellikle tuzaklı polis arabaları çok iyi arballetten daha çok kullandım kaçarken güzel patlıyolar :D
Bu gece açtım onu ama henüz kullanmadım. Faydalı olacağı kesin . Bide bm de son kısımda ezen bir şey tuzak vardı. Oda çok iyi

ilk oyunu + the following oyna
Onları da oynarımda şuan değil.

YazılımKafa

80+ Silver
Şuana kadar 140 saatten fazla oynadım ve 10 15 saat daha oynarım sanırım.Oyunun verdiği ücretsiz paketler var.6 tane var 3 tanesi işe yaramaz diğerlerinden güzel eşyalar ve kostümler var.Eşyalardan biri yanlış hatırlamıyorsam tek kullanımlık bir daha gelmeyecek eşyaydı.onları alabilirsin,ben çok geç almıştım.Onun dışında eventleri yaparak çeşitli ödüller veriyor.açık dünya oyunu olduğu için zaten oyunu bitirsende hala oynayabilidğin için eventlerle felan oyuncuyu oyunda tutmaya çalışıyorlar sanırım.şuanki ve gçmiş eventlere ve ödüllerine bakıp kendin karar vermelisin.onun daşında diyebileceğim birşeyler var ama bence kendin keşfetsen daha iyi olur.oyunla ilgili incelemelerde youtubede yeterince var.iyi oyunlar.

Eventlere Techlangg den bakıyorsunuz yazmayı unutmuşum
Knk ben oyunda hala arbelete denk gelmedim. Acaba arbelet belirli bir seviyede mi açılıyor ya da belirli bölgelerde mi bulunuyor?

Top Bottom