Neler Yeni

Dynig light 2 fps limitlenmiyor

ALTEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altuğ Demiralp
Dying light 2 yi bi açtım menüde 900 fps falan veriyo ekran kartı bağırıyo yancak diye kurkuyorum. Fps i limitleyim diyorum
seçeneği bulamadım. Vsync i açtığım zaman kare oluşturma kapanıyor. Monitör 144hz fps i 100e falan sabitlemek istiyorum ama yapamıyorum çünkü kare oluşturma kapanonca 80 90 fps alıyorum 144e sınırlamasınım bi mantığı kalmıyor. En azından kare oluşturma ile 130 140 fps ler görüyorum 100 e sınırlasam pc rahatlar diye düşündüm.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Selim
Dying light 2 yi bi açtım menüde 900 fps falan veriyo ekran kartı bağırıyo yancak diye kurkuyorum. Fps i limitleyim diyorum
seçeneği bulamadım. Vsync i açtığım zaman kare oluşturma kapanıyor. Monitör 144hz fps i 100e falan sabitlemek istiyorum ama yapamıyorum çünkü kare oluşturma kapanonca 80 90 fps alıyorum 144e sınırlamasınım bi mantığı kalmıyor. En azından kare oluşturma ile 130 140 fps ler görüyorum 100 e sınırlasam pc rahatlar diye düşündüm.
Nvidia denetim masasından ister sabitlle ister dikey eşitleme aç. İkisi de işini görür.

ALTEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altuğ Demiralp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dikey eşitleme vsync gibi bir şey mi yani açarsam 144 e mi sabitletecek? Benim sıkıntım oyun içinde vsync açında kare oluşturma kapanıyod bu seferde zaten 80 90fps verdiği için bir işime yaramıyor

ALTEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altuğ Demiralp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia denetim masası nvidia control panelmdiye geçiyor değilmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia denetim masasından ister sabitlle ister dikey eşitleme aç. İkisi de işini görür.
Hallettim gerçekten çok teşekkürler bir şey daha öğrendim

Son düzenleme:

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Selim
Nvidia denetim masası nvidia control panelmdiye geçiyor değilmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hallettim gerçekten çok teşekkürler bir şey daha öğrendim