Neler Yeni

Dyson süpürge önerisi alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bahadır Büyükeskil
Bütçe
30000
Merhabalar, dyson marka süpürge almak istiyorum ama çok fazla çeşit olduğu için hangisi iyi bilemedim.Önerilerinizi alabilir miyim? Bütçe farketmez.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,252
İsim
Selim
Merhabalar, dyson marka süpürge almak istiyorum ama çok fazla çeşit olduğu için hangisi iyi bilemedim.Önerilerinizi alabilir miyim? Bütçe farketmez.
Şarj süresi uzun olanları tercih edin çünkü bazı modelleri 20dk dayaniyor

ThE LoSt

80+ Silver
Dyson v15 almıştım yeni eve daha kullanmak nasip olmadı geçenlerde gen5 modeli tanıtıldı aralarında bir iki fark var gen 5 alıp geçebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bahadır Büyükeskil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dyson v15 almıştım yeni eve daha kullanmak nasip olmadı geçenlerde gen5 modeli tanıtıldı aralarında bir iki fark var gen 5 alıp geçebilirsiniz.
V12 düşünüyordum ama aralarında öyle çok bir fark var mı acaba bilginiz var mı?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
Emir
Philipsin birkac modeli dysona rakip diye biliyorum.Üstelik ıslakta siliyordu diye hatırliyorum.Disarida oldugum icin arastiramiyorum su an

ThE LoSt

80+ Silver
V12 düşünüyordum ama aralarında öyle çok bir fark var mı acaba bilginiz var mı?
Toz haznesi büyüklüğü ve çekim gücünde V15 v12 nin avantajı ise tetiğe sürekli basmak yerine tuşa basarak ürünü çalıştırıyorsunuz 30k bütçe gördüğüm için gen5 önerdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bahadır Büyükeskil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toz haznesi büyüklüğü ve çekim gücünde V15 v12 nin avantajı ise tetiğe sürekli basmak yerine tuşa basarak ürünü çalıştırıyorsunuz 30k bütçe gördüğüm için gen5 önerdim
Anladım çok teşekkür ederim son olarak şarj süresi olarak 2 modelin de aynı mı asıl kafamı kurcalayan durum şarjı dayanacak mı konusu da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Beytullah
Gen5 alın motor olarak güçlü ve 70 dk çalışma süresi var modlara göre değişkenlik gösterir tam güç veya otomatik modda süre değişir ama işinizi yapıyorsunuz. Bakır renk olanını alın koltuk altı aparatı çıkıyor içinden

ThE LoSt

80+ Silver
Anladım çok teşekkür ederim son olarak şarj süresi olarak 2 modelin de aynı mı asıl kafamı kurcalayan durum şarjı dayanacak mı konusu da.
Benzer şarj süreleri mevcut ıslak temizleme sizin için önemli ise v15s alacaksınız önemsiz ise V15 yada gen 5 alacaksınız kafa karışıklığına gerek yok Bütçeniz müsait

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,759
Üyeler
142,171
Son üye
vipmystery
Top Bottom