Neler Yeni

Yardım Hangi marka model elektrikli süpürge almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hazim Koray ÖNEL
Elektrikli süpürge almayı planlıyorum dyson bu sektörün apple ı gibi iyi bir marka ama fiyatına değer mi? Daha ucuz ve daha etkili diyeceğiniz bir marka model var mı?
Dyson çok iyi diyorsanız hangi modeli almam gerekir sizce? (Not evde kuş var her yere tüy döküyor).

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
Elektrikli süpürge almayı planlıyorum dyson bu sektörün apple ı gibi iyi bir marka ama fiyatına değer mi? Daha ucuz ve daha etkili diyeceğiniz bir marka model var mı?
Dyson çok iyi diyorsanız hangi modeli almam gerekir sizce? (Not evde kuş var her yere tüy döküyor).
biz dyson aldık valla evet güzel ama öyle android iphone arasındaki kullanış kolaylığı gibi bir fark yaratan yanı yok. sıfır ürün daha 2. günden üzerindeki boya kendini bıraktı. hadi o bir kenara halı başlığının altında bulunan süngerlerinin yapışkanı kendini bıraktı. hiç parasını hak eden bir ürün değil bunu kesinlikle söyleyebilirim. bana kalırsa philips veya bosh marka bir süpürge bakın. biz gen5 detect aldık turbo modda 10dk zor çalışıyor. low modda kullandığınız başlığa göre 30-45dk veriyor, med ayarda 20dk civarı çalışıyor. bu belirttiğim kötü tarafları dışında süpürgenin motor gücü olarak bir sorun yaşamadık. parke/yer başlığında low modda rahatlıkla yerleri alıyor. aynı şekilde halı başlıklarında da low modda güzel çekiyor. problem yaşadığınız yerde med, turbo moduna geçerek rahatlıkla alıyor

kullanım kolaylığı açısından bataryası değişebilen bir model alın ve mutlaka bir tane fazladan batarya alın. bu aman aman çok gerekli değil fakat kullanış açısından biri şarj olurken diğeriyle devam edebiliyorsunuz.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Erdem BELER
Ben şahsen Bosch unlimited 7 kullanıyorum. Bataryası tüm Bosch yeşil seri aletlerle uyumlu ve değişebilen batarya. Alman motoru var ve çekim gücünden vsvs gayet memnunum. En iyi özelliği bence süpürgenin katlanması ve koltuk altı gibi yerleri çok kolaylıkla alması. Yanılmıyorsam Eco modunda 45dk, auto modunda 25dk, turbo modunda 15dk çalışma ömrü vardı. Ama turbo modu evden ziyade araba gibi şeyler için çünkü turbo modunda süpürge bildiğiniz yere yapışıyor. Eco ile evi çok rahat alabiliyorum, halı gibi kalın şeyleri süpüreceğim zaman auto-eco arası kullanıyorum. Yok ben illa turbo ile süpürcem derseniz bir tane daha yedek batarya alırsınız, keyfinize bakarsınız.

Ayrıca Heifer QUICLEAN PRO da kullandım bir süre. Bu ürün piyasadaki en f/p ürün bana soracak olursanız. Ancak aile kullanımından ziyade öğrenci evi tipinde çünkü bu üründe iki mod var eco ve turbo diye. Eco normal toz almak için gibi, yüzey temizliği gibi. Turbosunun da çekim gücü güzel ama 15dk kullanım veriyor ve deneyimlerime göre Heifer'in Turbosu == Bosch Unlimited 7'nin eco moduna denk gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,642
Üyeler
141,323
Son üye
nugaboom
Top Bottom