Neler Yeni

E-okul profil resmi mi okuldan biri attı

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
epik kullanıcı
merhaba dün gece çok garip bir olay yaşadım okuldan beni sevmeyen bir çocuk sevmeme nedenini bilmiyorum durduk yere dik dik bakmaya başladı okulda falan keko biraz neyse e okul profil resmi mi attı ve gözünü kim morarttı dedi o fotoğrafta gözüm biraz mor çıkmış bende dedim bune panelci misin falan hayır biri attı dedi napıcakmış bu resimle dedim bilemem dedi alttan tehdit etti yani bunlara erişebiliyorum tarzı ben öyle anladım yani ben polise şikayet etmekten çekinmem gibi bir şeyler söyledim gel yüz yüze beraber çözelim olayı polisi dahil etme falan dedi tabii ki reddettim baya kavgaya çağrıyodu bildiğiniz babam 1-2 saat içinde eve gelecek babama demeyi düşünüyorum ne yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
epik kullanıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lan olm okul listelerinde bir yerde elbet TC kimlik numaran vardır bunu e okula yazınca zaten direkt fotoğraf çıkıyor
hayır hocam çocuk bu fotoğrafı o öğrenciyi seçme kısmından sonra bana atmış fotoğrafın tamamı vardı çünkü o bilgilerime de mi okuldan erişti yani?

ve ss değil bu fotoğraf çok kusursuz çünkü e okula pcden girince direkt o fotoğrafı sağ tık yapıp kaydet diyebiliyorsunuz

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
Sanaldan olsa neyse de zaten okulda gördüğün tanıdığın biri. Hiçbir şey yapamaz.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
hayır hocam çocuk bu fotoğrafı o öğrenciyi seçme kısmından sonra bana atmış fotoğrafın tamamı vardı çünkü o bilgilerime de mi okuldan erişti yani?

ve ss değil bu fotoğraf çok kusursuz çünkü e okula pcden girince direkt o fotoğrafı sağ tık yapıp kaydet diyebiliyorsunuz
2.ekrana geldiğinde orda ya sana şube, doğum tarihi soruyor yada cilt numarası,aile sıra numarası soruyor şube ve doğum tarihini bulmak zor değil rahat girersin o ekrana

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
Olm konu nereye geldi 😆 3 yıldan daha fazla yer bu arada ama ne alaka saplamayın kimseye bisey çağır erkek gibi konuş hayırdır amaç ne die sor
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 güne serbest
aynen öle

Top Bottom