Neler Yeni

E-Postama giremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
Selam dostlar bir e-postam var eski numarma üzerine fakat şifresini hatırlamıyorum ve o e-postaya girmem gerek şifreyi degiştirmek istedigimde ise eski telefon numarama mesaj geliyor ama artık o telefon numarası elimde yok e-postaya girmeden numarayı degiştirmek mümkünmü? ya da bu e-postaya nasıl girerim?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kurtarma e-postası varsa onun aracılığıyla girebilirsin.
Eğer yoksa hesabıma ulaşamıyorum diye ticket at (nerenin e-postasıysa oraya) senden birkaç bilgi isteyeceklerdir. Söylediğinde hesabına ulaşmanı sağlarlar.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
1. http://account.live.com/pw adresine gidin ve ''Parolamı Unuttum'' seçeneğini işaretleyip ileri tuşuna basın

2. Parolasını sıfırlamak istediğiniz Microsoft hesabınızı girin ve aşağısında bulunan kutucuğa işaretleri girin

3. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın

4. Parolanızı sıfırlamak için kullanmak istediğiniz yöntemlerden birini işaretleyin

Eğer bu seçeneklerden herhangi birini kullanarak parolanızı sıfırlayamıyorsanız lütfen ‘’Bu seçeneklerden herhangi birini kullanamıyorum’’ u işaretleyin ve bu adımları takip edin.

1. Eğer bir kurtarma kodu oluşturduysanız bunu kullanın. Aksi halde hayır'a tıklayın.

2. Microsoft hesabınızı girin

3. Size ulaşabileceğimiz çalışan durumda bir e-posta adresi girin

4. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın. Eğer bu aşamada herhangi bir sorun yaşarsanız, https://account.live.com/acsr adresinden forma ulaşın ve yukardaki adımları tekrarlayın.

5. Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için soruları cevaplayın

6. ‘’Gönder’’ sekmesine tıklayın

Bu adımları takip etmenize rağmen hesabınıza erişimde problem yaşıyorsanız size detaylı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için hesap isminiz gibi kişisel bilgilerinize ihtiyacımız olacaktır. Güvenlik gerekçesiyle Microsoft Forum ortamında bunu yapmamız mümkün değildir. Microsoft Hesabınıza erişim ile ilgili destek almak için lütfen buraya tıklayanız ve Microsoft hesabınızla giriş yaparak hesap destek talep formunu doldurunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. http://account.live.com/pw adresine gidin ve ''Parolamı Unuttum'' seçeneğini işaretleyip ileri tuşuna basın

2. Parolasını sıfırlamak istediğiniz Microsoft hesabınızı girin ve aşağısında bulunan kutucuğa işaretleri girin

3. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın

4. Parolanızı sıfırlamak için kullanmak istediğiniz yöntemlerden birini işaretleyin

Eğer bu seçeneklerden herhangi birini kullanarak parolanızı sıfırlayamıyorsanız lütfen ‘’Bu seçeneklerden herhangi birini kullanamıyorum’’ u işaretleyin ve bu adımları takip edin.

1. Eğer bir kurtarma kodu oluşturduysanız bunu kullanın. Aksi halde hayır'a tıklayın.

2. Microsoft hesabınızı girin

3. Size ulaşabileceğimiz çalışan durumda bir e-posta adresi girin

4. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın. Eğer bu aşamada herhangi bir sorun yaşarsanız, https://account.live.com/acsr adresinden forma ulaşın ve yukardaki adımları tekrarlayın.

5. Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için soruları cevaplayın

6. ‘’Gönder’’ sekmesine tıklayın

Bu adımları takip etmenize rağmen hesabınıza erişimde problem yaşıyorsanız size detaylı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için hesap isminiz gibi kişisel bilgilerinize ihtiyacımız olacaktır. Güvenlik gerekçesiyle Microsoft Forum ortamında bunu yapmamız mümkün değildir. Microsoft Hesabınıza erişim ile ilgili destek almak için lütfen buraya tıklayanız ve Microsoft hesabınızla giriş yaparak hesap destek talep formunu doldurunuz.
Hocam teşekkür ederim ticket attım şuan bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurtarma e-postası varsa onun aracılığıyla girebilirsin.
Eğer yoksa hesabıma ulaşamıyorum diye ticket at (nerenin e-postasıysa oraya) senden birkaç bilgi isteyeceklerdir. Söylediğinde hesabına ulaşmanı sağlarlar.
Hocam kurtarma e-postası yoktu :( ama ticket attım bakalım neler olucak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,165
Üyeler
152,621
Son üye
Damrean
Top Bottom