Neler Yeni

E sınavı geçtikten sonra ne zaman direksiyon sınavına girebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet demir
Aralıgın ortasında b ehliyeti almak için e sınavı geçmiştim o zamandan suana kadar 4 yada 5 direksiyon dersi aldım zaten kullanmayı bildigim icin sıkıntı olmadi.Direksiyon sınavına ne zaman girebilirim diye sordugumda ise minimum 8 hafta sonra sınavlara giris baslıyor dediler,bu normal mi biraz fazla geldi bana.

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emirhan Batmaz
Aralıgın ortasında b ehliyeti almak için e sınavı geçmiştim o zamandan suana kadar 4 yada 5 direksiyon dersi aldım zaten kullanmayı bildigim icin sıkıntı olmadi.Direksiyon sınavına ne zaman girebilirim diye sordugumda ise minimum 8 hafta sonra sınavlara giris baslıyor dediler,bu normal mi biraz fazla geldi bana.
aralıkta bende sınava girdim 78 ile geçtim 2 gün sonra sürücü kursuna gittim yarın gel direksiyon eğitimlerine başlayalım 2 hafta boyunca eğitim devam edecek diye söylendi 20 ocakta sınavım var seninki ile karşılaştırınca 8 hafta çok fazla söylenmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence sürücü kursu ile tekrar iletişime geç ve daha net bir şekilde öğren bu zaman aralığı fazla değil mi gibisinden

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aralıkta bende sınava girdim 78 ile geçtim 2 gün sonra sürücü kursuna gittim yarın gel direksiyon eğitimlerine başlayalım 2 hafta boyunca eğitim devam edecek diye söylendi 20 ocakta sınavım var seninki ile karşılaştırınca 8 hafta çok fazla söylenmiş

bence sürücü kursu ile tekrar iletişime geç ve daha net bir şekilde öğren bu zaman aralığı fazla değil mi gibisinden
Hocam bugün aradim en acil olanlar bile minimum 6hafta sonra baslar falan dediler garip geldi bi yüz yüze konusurum kuruma gidip

Bide benim direksiyon egitimlerim sınavı gectikten 2 hafta sonra basladi

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emirhan Batmaz
Hocam bugün aradim en acil olanlar bile minimum 6hafta sonra baslar falan dediler garip geldi bi yüz yüze konusurum kuruma gidip

Bide benim direksiyon egitimlerim sınavı gectikten 2 hafta sonra basladi
bu zaman aralığı çok fazla gibi geldi ama çok fazla öğrenci varsa böyle bir sistem ayarlamak istemiş olabilirler

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,756
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Fazla öğrenci varsa eğer normal derim ancak çok kişi yoksa anormallik olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,911
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom