Neler Yeni

E-spor merkezimiz için PC toplama

onr1818

80+ Bronze
Zamanın yoksa o zaman yazma. Asıl boş yorum senin yaptığın.
Sanamı soracağım ne yazıp yazmayacağımı arkadaşım şu forumdaki bazı boşlar harbi can sıkıyor blok

kova47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Hakan Ören
Dostum öncelikle hayırlı olsun. İzlediğim şu videoda
3070 modellerinin karşılaştırılması ve sıralaması yapılmış. Çoğu arkadaşımızında tavsiye ettiği Palit Gamerock 3070 OC modeli soğutma performansı açısından iyi görünüyor. Videoyu hazırlayan arkadaş 2. sıraya koymuş. Rog Strix in hemen altında. Soğutma performansında onca model arasında ilk 5'te.
https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3070-gamerock-oc-8gb-256bit-gddr6/ (7100 TL)
Tabi en sağlıklı yorumu bu kartı kullanan arkadaşımız yapacaktır.İyi forumlar.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Espor merkezi derken internet kafemi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Selim
Merhaba arkadaşlar şimdi E-spor merkezi kuruyorum ve profesyonel liglere gireceğiz. Takım kuracağımız oyunlar ZULA, LOL, VALORANT ve CS GO

Şimdi bu oyunlar ışığında bana FPS'yi stabil verecek performans kaybına uğratmayacak ve uzun saatler oyun açık olacağı için de ısınma problemi yaşatmayacak PC'ler lazım. Bütçe her bilgisayar kasası başına 15k ile 17k arası. Lütfen bana bu fiyat aralığında PC önerileri verin. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
NOT: Fiyat sadece kasa için belirttim. Monitör, klavye, kulaklık ve mouse yazmanıza gerek yok.
Mesela hocam kesinlikle bakmanı öneririm indirimli bir pc dir bu attığım https://www.gaming.gen.tr/urun/2752...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,763
Üyeler
157,814
Son üye
Consınow
Top Bottom