Neler Yeni

İnceleme E-YOOSO Z686 Klavye İnceleme

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
abdulkadir bayram
2 hafta kadar önce E-yooso z686 adlı klavyeyi aliexpressten satın aldım. Ve klavyenin incelemesini sizlere sunmak istedim.

Ürün özellikleri
Klavye %65 olmakla birlikte red switch hot swap anahtarlarını içerisinde barındırıyor. Kasası sert plastikten oluşuyor, plakası ise metalden ve bence 400 liralık bir klavyeye göre malzeme kalitesi çok iyi. Üründe ARGB bulunyor ve driverından kontrol edilebiliyor ve ben klavyeyi beyaz aldım beyaz renk ile çok güzel duruyor. Klavye bilgisayara type-c ile bağlanıyor ve kendisine takıp çıkarılabiliyor. 570 gramlık ağırlığıyla gayet hafif bir klavye ve derinliğinin az olması bileğinizin ağrımadan tüm tuşlara erişebilmenize olanak sağlıyor.

WhatsApp Image 2024-07-17 at 16.57.29.jpeg

Kargo ve Paketleme
Ürünü 4 Temmuzda satın aldım ve dün geldi yani çinden gelecek bir şey için gayet hızlı bir teslim oldu diyebilirim. O kadar yol sırasında paket çok hasar görür zannediyordum fakat Türkiyeden sipariş ettiklerimden bile sağlam geldi. Yani uzun sürer diye yurtdışından birşeyler almak istemeyen arkadaşlara bence gayet değdiğini söyleyebilirim. 1 hafta daha fazla bekleyip hem ucuza hemde kaliteli bir ürün almak her açıdan daha mantıklı.
WhatsApp Image 2024-07-17 at 16.57.29 (2).jpeg

Genel Kullanım
Ürünü bir gündür kullandığım için ömrü hakkında bir bilgi veremem fakat kullanış açısından gayet tatmin edici olduğunu ve gecikme takılma gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmek isterim. Ben bundan önce Redragon Kumara K552 modelli klavyeyi kullanıyordum ve açıkçası aradaki fiyat farkına kesinlikle değmeyeceğini düşünüyorum. Klavye küçük olduğu için daha tam alışamadım ama hem daha şık duruyor hemde yer kaplamıyor bu açılardan gayet memnunum. Ürünün aydınlatmasını hazırın dışında kullanamıyorsunuz fakat ledlerin hızı, parlaklığı ve dönüş yönlerini kendiniz tuşlar yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz. Yani günün sonunda taşıma açısından kullanışlı, kaliteli, performanslı, şık ve ucuz bir klavye ile başbaşa kalıyoruz.
WhatsApp Image 2024-07-17 at 16.57.29 (1).jpeg

Aliexpresste bunun gibi bir sürü klavye var fakat ben hem beyaz hemde küçük ve ucuz olması dolayısıyla bu modeli tercih ettim. Z11 modeli falanda var baya konuşulan tabi size kalmış ben kendi klavyem açısından söylüyorum kesinlikle değer. Çok güzel bir klavye ve masanıza renk katıcak. Konum biraz kısa oldu fakat paylaşabildiklerim şimdilik bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arnold Ciwardagexer
2 hafta kadar önce E-yooso z686 adlı klavyeyi aliexpressten satın aldım. Ve klavyenin incelemesini sizlere sunmak istedim.

Ürün özellikleri
Klavye %60 olmakla birlikte red switch hot swap anahtarlarını içerisinde barındırıyor. Kasası sert plastikten oluşuyor, plakası ise metalden ve bence 400 liralık bir klavyeye göre malzeme kalitesi çok iyi. Üründe ARGB bulunmuyor fakat sanırsam 20 adet RGB aydınlatması bulunuyor ve ben klavyeyi beyaz aldım beyaz renk ile çok güzel duruyor. Klavye bilgisayara type-c ile bağlanıyor ve kendisine takıp çıkarılabiliyor. 570 gramlık ağırlığıyla gayet hafif bir klavye ve derinliğinin az olması bileğinizin ağrımadan tüm tuşlara erişebilmenize olanak sağlıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kargo ve Paketleme
Ürünü 4 Temmuzda satın aldım ve dün geldi yani çinden gelecek bir şey için gayet hızlı bir teslim oldu diyebilirim. O kadar yol sırasında paket çok hasar görür zannediyordum fakat Türkiyeden sipariş ettiklerimden bile sağlam geldi. Yani uzun sürer diye yurtdışından birşeyler almak istemeyen arkadaşlara bence gayet değdiğini söyleyebilirim. 1 hafta daha fazla bekleyip hem ucuza hemde kaliteli bir ürün almak her açıdan daha mantıklı.
Alıntıyı görüntüle

Genel Kullanım
Ürünü bir gündür kullandığım için ömrü hakkında bir bilgi veremem fakat kullanış açısından gayet tatmin edici olduğunu ve gecikme takılma gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmek isterim. Ben bundan önce Redragon Kumara K552 modelli klavyeyi kullanıyordum ve açıkçası aradaki fiyat farkına kesinlikle değmeyeceğini düşünüyorum. Klavye küçük olduğu için daha tam alışamadım ama hem daha şık duruyor hemde yer kaplamıyor bu açılardan gayet memnunum. Ürünün aydınlatmasını hazırın dışında kullanamıyorsunuz fakat ledlerin hızı, parlaklığı ve dönüş yönlerini kendiniz tuşlar yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz. Yani günün sonunda taşıma açısından kullanışlı, kaliteli, performanslı, şık ve ucuz bir klavye ile başbaşa kalıyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Aliexpresste bunun gibi bir sürü klavye var fakat ben hem beyaz hemde küçük ve ucuz olması dolayısıyla bu modeli tercih ettim. Z11 modeli falanda var baya konuşulan tabi size kalmış ben kendi klavyem açısından söylüyorum kesinlikle değer. Çok güzel bir klavye ve masanıza renk katıcak. Konum biraz kısa oldu fakat paylaşabildiklerim şimdilik bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.
Yazılım desteği de var.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Talat
Z11 de yazılım desteği varmı?
habir bende z11 aldım dün geldi kullanıyorum yazılım felan hıc bakmadım alışması baya surecek galiba ama yazdıkca yazasım gelıyor sesı felan cok iyi 337 tl lik bir klavye ıcın

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
abdulkadir bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
abdulkadir bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Mehmet Yılmaz hocam konuyu yanlış yere açmısımda kullanıcı incelemeleri ve rehberleri kısmına geçirebilme şansınız varmı acaba

Son düzenleme:

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Fiyat 400 lira demişsiniz, kampanyalı fiyat mıydı yoksa şu anda alsak aynı fiyat mı?

hikoo

80+ Bronze
z686 metal degil, govdesi de plakasi da tamamen plastik. Klavye de %60 degil %65

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
abdulkadir bayram
Fiyat 400 lira demişsiniz, kampanyalı fiyat mıydı yoksa şu anda alsak aynı fiyat mı?
Hocam yeni kullanıcılara özel bir kampanya idi o yüzden şuan göremiyorum ama z11 in konusu vardı geçen hala devam ediyor olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

z686 metal degil, govdesi de plakasi da tamamen plastik. Klavye de %60 degil %65
Satış sayfasında gördüklerimi aktardım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,456
Üyeler
149,214
Son üye