Neler Yeni

E Yosoo z11 mekanik klavye değerlendirmesi

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bu sabah elime geçti ve ilk gördüğüm anda dedim ki bu klavye olmuş aga.
Gateronumsu Huano Red Switch ile geliyor ve sesler olsun hassasiyet olsun harika. Blue switch gibi kafa şişirmiyor ve hissiyatı dahha güzel. parmakları yormuyor insanım yazdıkça yazası geliyor. ama ingilizce olduğu için alışmam zaman alacak. şuan türkçe düzen üzerinde kullandığım için virgül ünlem gibi tuşlar türkçe harf çalışıyor. ışık modları muazzam her bir tuş için özel ışıklandırma eklenmiş ve sadece bastığınız tuşun yandığı veya söndüğü modlar da var bir sürü animasyon var harikulade bir klavye. Aldığımda fiyatı 340TL idi ve bu fiyatı en çok hak eden şey bu klavye olabilir. yanında 2 yedek tuş, 2 yedek switch, tuş ve switch sökme aparatıyla birlikte geliyor. ger.ekten mekanik farklı bişeymiş insanın yazı yazası geliyor hatta oyunlarda bile zevke gelip daha iyi oynuyorsunuz. switch yönünde redragon switch olsa çok daha iyi olurdu ama huano switch de okey gibi duruyor switch ömrüne 50 milyon demişler bu da en az 5 yıl ömür olduğunu gösterir. bir de aşırı ağır 600gramdan fazla yani tek elle kaldırırken onu hisseddiyorsunuz aşırı sağlam ve ağır bir klavye, ayrıca küçük ve ergonomik. klavyeye puanım 10 üzerinden 10. Alın, aldırın. 1000tl olsa bile değer.

iFourveyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem
bu sabah elime geçti ve ilk gördüğüm anda dedim ki bu klavye olmuş aga.
Gateronumsu Huano Red Switch ile geliyor ve sesler olsun hassasiyet olsun harika. Blue switch gibi kafa şişirmiyor ve hissiyatı dahha güzel. parmakları yormuyor insanım yazdıkça yazası geliyor. ama ingilizce olduğu için alışmam zaman alacak. şuan türkçe düzen üzerinde kullandığım için virgül ünlem gibi tuşlar türkçe harf çalışıyor. ışık modları muazzam her bir tuş için özel ışıklandırma eklenmiş ve sadece bastığınız tuşun yandığı veya söndüğü modlar da var bir sürü animasyon var harikulade bir klavye. Aldığımda fiyatı 340TL idi ve bu fiyatı en çok hak eden şey bu klavye olabilir. yanında 2 yedek tuş, 2 yedek switch, tuş ve switch sökme aparatıyla birlikte geliyor. ger.ekten mekanik farklı bişeymiş insanın yazı yazası geliyor hatta oyunlarda bile zevke gelip daha iyi oynuyorsunuz. switch yönünde redragon switch olsa çok daha iyi olurdu ama huano switch de okey gibi duruyor switch ömrüne 50 milyon demişler bu da en az 5 yıl ömür olduğunu gösterir. bir de aşırı ağır 600gramdan fazla yani tek elle kaldırırken onu hisseddiyorsunuz aşırı sağlam ve ağır bir klavye, ayrıca küçük ve ergonomik. klavyeye puanım 10 üzerinden 10. Alın, aldırın. 1000tl olsa bile değer.
hangi gün sipariş etmiştiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,307
İsim
Diyarhan
İlk mekanik klavyeniz mi?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Yön tuşları yok, o işi nasıl çözdünüz?

ErenErk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eren Erkaşda
kaç Gunde geldi? 5 inde aldım daha gümrüğe bile girmedi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Emre siyah
3 gün önce geldi bayağı güzel bir klavye türkiyedeki en dandik membran parasına miss gibi klavye

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ömür
Bende gittim ptt aldım şimdi baya iyi klavye gövdesi de metal mıknatısla test ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,307
İsim
Diyarhan
ya benim klavye niye hala gelmedi
kaç gudnru ptt de ptt üzerinden takip de edemiyorum. nasıl takip edielceği hakkında bilgisi olan varmı
2 elinin avucu havaya bakıcak şekilde aç ve dileğini ciddi bir dilde söyle belki süreç hızlanır 😁 ptt ye düştüyse tekme yiye yiye gelir.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ömür
ya benim klavye niye hala gelmedi
kaç gudnru ptt de ptt üzerinden takip de edemiyorum. nasıl takip edielceği hakkında bilgisi olan varmı
Benimkini dağıtıma çıkardılar evde yoksunuz cart curt diye sms geldi gittim aldım şubeden sms gelir dağıtıma çıktığı zaman

Top Bottom