Neler Yeni

EA 450k ile tercih yapılmalı mı

plerqw

80+
mezuna kalmak iyi bir fikir mi bilemedim o yüzden sizden rehber almak istedim hangisini tercih edeyim eğer tercih yapacaksam bu puana hatırı sayılır bir meslek ve üniversite bulunur mu tavsiyelerinizi bekliyorum

xTURANN

80+ Bronze
Hedeflerini yüksek tutmadığın sürece, 1.5M Sıralama yapsan bile girersin bir yerlere.

Ne okumak istediğine bağlı olarak, 2 Yıllık net bulursun, 4 Yıl zorlar ama çıkabilir.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,582
İsim
Mert Metshi
tabii ki yapilmamali

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Pukiina
mezuna kalmak iyi bir fikir mi bilemedim o yüzden sizden rehber almak istedim hangisini tercih edeyim eğer tercih yapacaksam bu puana hatırı sayılır bir meslek ve üniversite bulunur mu tavsiyelerinizi bekliyorum
Hocam burada biraz açıkcası sorunun cevabı sizde bitiyor. Bazı insanlar ne yazık ki tekrar hazırlanacak psikolojiye sahip değil yada yeterliliğe bu yüzden de bir bölüm yazayım gideyim diyorlar. Sizde bu durum nasıl bilemiyorum. Bir de hedef var mıydı hocam? Buda önemli ona göre yardımcı olmak isterim

plerqw

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hedeflerini yüksek tutmadığın sürece, 1.5M Sıralama yapsan bile girersin bir yerlere.

Ne okumak istediğine bağlı olarak, 2 Yıllık net bulursun, 4 Yıl zorlar ama çıkabilir.
tyt sıralamam çok kötü hocam 2 yıllık seçmem o yüzden 4 yıllık önerebileceğiniz bölümler varsa bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam burada biraz açıkcası sorunun cevabı sizde bitiyor. Bazı insanlar ne yazık ki tekrar hazırlanacak psikolojiye sahip değil yada yeterliliğe bu yüzden de bir bölüm yazayım gideyim diyorlar. Sizde bu durum nasıl bilemiyorum. Bir de hedef var mıydı hocam? Buda önemli ona göre yardımcı olmak isterim
hedef yok hocam önerilenlerden bana göre olanı bulmaya çalışıyorum sadece

xTURANN

80+ Bronze
tyt sıralamam çok kötü hocam 2 yıllık seçmem o yüzden 4 yıllık önerebileceğiniz bölümler varsa bekliyorum
EA ile neler yazılabiliyor, hangi bölümler var bilmiyorum.
Kaldı ki, hedefinizi belirlemeden bu sınava girmeniz saçma. Bolca araştırma yapın, sıkılmayacağınız bir bölüm bulun ve tekrar araştırıp tercih edin.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Pukiina
Mesaj otomatik birleştirildi:

hedef yok hocam önerilenlerden bana göre olanı bulmaya çalışıyorum sadece
Hocam Gastronomi ve Mutfak sanatlarını bir araştırmanı öneririm. Eğer hoşuna giderse tercih listesine ekleyebilirsiniz.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Pukiina
eşit ağırlık olduğuna emin misiniz hocam
Hocam bi ara bana öyle demişlerdi kusura bakmayın. Bölüm sözelle alıyormuş. Sözel sıralamanız nasıl. Havacılık yönetimi , Sağlık Yönetimi İşletme Maliye de var sıralamanızı baz alarak bakınca

plerqw

80+
Hocam bi ara bana öyle demişlerdi kusura bakmayın. Bölüm sözelle alıyormuş. Sözel sıralamanız nasıl. Havacılık yönetimi , Sağlık Yönetimi İşletme Maliye de var sıralamanızı baz alarak bakınca
sözel 213 bin hocam bu sıralama ile hangi hangisi tercih edilmeli ea mı sözel mi

Top Bottom