Neler Yeni

ea app rezaleti doğrulama kod yollamıyor (verification code)

scholmes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper Can
2 gündür e postama doğrulama kodu gelmiyor her şeyi denedim. Bir türlü alamıyorum kodu. EA Help bana e posta attırıyor durumla ilgili ulan zaten e posta alamıyorum niye cevabını e postadan atıyorsunuz.
Online desteğe hiç bir türlü erişim sağlanamıyor gerçekten çıldırmak üzereyim 30 milyon dolarlık şirketin rezalet ötesi bir konumda olması insanı çileden çıkartıyor. E posta değiştirmek için verification code telefon numarası eklemek için gene aynısı hiç bir şekilde erişemiyorsunuz.

KKuzey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Kuzey
Spama düşüyor olabilir yada tanıtımlara

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ea kadar b*k bir şirket yok.Oyunları ayrı dert launcher ayrı dert.

scholmes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 gündür çözüm üretemediler ne spama düşüyor ne tanıtımlara malesef.

skyscraka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Aka
2 gündür e postama doğrulama kodu gelmiyor her şeyi denedim. Bir türlü alamıyorum kodu. EA Help bana e posta attırıyor durumla ilgili ulan zaten e posta alamıyorum niye cevabını e postadan atıyorsunuz.
Online desteğe hiç bir türlü erişim sağlanamıyor gerçekten çıldırmak üzereyim 30 milyon dolarlık şirketin rezalet ötesi bir konumda olması insanı çileden çıkartıyor. E posta değiştirmek için verification code telefon numarası eklemek için gene aynısı hiç bir şekilde erişemiyorsunuz.
bi çözüm bulabildin mi hocam?

scholmes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi çözüm bulabildin mi hocam?
dostum ea help in sitesinde online supporta bağlanmaya çalışıp kod gelmediğini söyle sana ekstra bir email daha kaydeticekler kod oraya gelicek ama online supporta ulaşmak biraz sıkıntı sakın spama düşme.

skyscraka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Aka
Hocam dediğini deniyorum ama ea helpe giriş için yine kod istiyor, oraya da giriş yapamıyorum
dostum ea help in sitesinde online supporta bağlanmaya çalışıp kod gelmediğini söyle sana ekstra bir email daha kaydeticekler kod oraya gelicek ama online supporta ulaşmak biraz sıkıntı sakın spama düş

Top Bottom