Neler Yeni

EA App ve Epic Games bağlantı hataları

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
Öncelikle selam, bugün Battlefield 2042 oynuyordum ve az önceye kadar herhangi bir problem yoktu. Daha sonra oyunda matchmaking error hatası verip oyundan direkt olarak attı ve 980 küsur MB'lık düz 1GB diyelim bir güncelleme attı. Daha sonra oyunu açmaya çalıştığımda asla ekran gelmedi EA App'ten girmeye çalıştığımda da aynısı oluyordu. Neyse reset attım bilgisayara ve tekrar açmak istedim ve aşağıdaki SS'lerde göründüğü gibi bir ekran ile karşılaştım her iki uygulamada da fakat internetimde herhangi bir sorun yok. Modem masamın üzerinde olmasına rağmen kablo ile bağlı buna ek olarak da Steam Spotify Opera gibi uygulama ve Browser'larda herhangi bir problem yok aynı şekilde telefonum da Wi-Fi ile bağlı şu an ve Instagram Twitter WhatsApp YouTube gibi uygulamalar da çatır çatır açılıyor. Kısaca bunun çözümü nedir?
EA App için şöyle bir ekran geldi:
Screenshot_4.png

Epic Games içinse şöyle bir ekran geldi:
Screenshot_5.png

erenkcaa3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
Hocam aradan 4 yıl geçmiş ve bende aynı hatayı alıyorum. Epic games den FC 24 satın aldım fakat böyle hatalar oluyor. Hatayı nasıl çözdün lütfen anlatırmısın. Discord: louress0

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,050
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom