Neler Yeni

EA FC 24 açılmıyor yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömersalihkoran
Oyuna giriyorum ama fotoğraftaki yeri geçemiyorum, oyun kapanıyor. Dosyaları doğruladığımda sorun çözülüyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda aynı sorun tekrar çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ekler

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    562.8 KB · Hit: 58

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bana dün kafayı yedirtti. Yönetici olarak çalıştırıyorum, repair yapıyorum olmuyor. En son gittim revo uninstaller ile ea play ve fc24'ü kaldırdım tekrardan ikisini kurdum sorunum çözüldü .

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömersalihkoran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana dün kafayı yedirtti. Yönetici olarak çalıştırıyorum, repair yapıyorum olmuyor. En son gittim revo uninstaller ile ea play ve fc24'ü kaldırdım tekrardan ikisini kurdum sorunum çözüldü .
oyunu tamamen mi sildiniz yoksa ea app mi kaldırdınız

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Her girmeden önce repair yapmanız lazım.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Düzelir Bi kaç güne bu sorun.
Başka çözüm bilmiyorum.

Bunun haricinde başka bir çözümü yok mu ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MUSTAFA YUSUF KUZU
Arkadaşlar deneme yanılma yöntemi ile bir çözüm buldum bende oldu siz de deneyebilirsiniz.
Normalde farklı forumlarda arkadaşlar oyunu EA GAMES içerisinden repair yaparak her girişte düzeldiğini açıklamış tabii ki buda bir geçici çözüm fakat uzun sürüyor benim yaptığım yöntem daha da kısa hale getiriyor.

Şimdi çözümü anlatıyorum;

Oyunun kurulu olduğu dosyaya giriş yapmalısınız bende ki örnek ( E:\EA SPORTS FC 24)
Buraya giriş yaptıktan sonra __Installer adında bir dosya göreceksiniz içerisine girelim ve bu dosya içerisinde de EAAntiCheat adlı klasörün içerisine girelim.
Burada EAAntiCheat.Installer.exe adlı dosyayı yönetici olarak çalıştıralım.
Program açıldıktan sonra yukardaki bar kısmından (Installed) FC 24'ü seçelim ve repair diyelim.
Karşınıza Please select the folder where the game is installed. Şeklinde bir uyarı verecek TAMAM diyip oyunun kurulu olduğu klasörü seçelim ve işlem bittikten sonra programı kapalım.

Bende bu şekilde sorun çözüldü arkadaşlar sizde deneyebilirsiniz.

Top Bottom