Neler Yeni

EA FC 24 Hata Vermeden Oyun Kapanıyor!

onu1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Coskun
Arkadaşlar ea fc 2024 de videoda gösterdiğim gibi oyuna giremiyorum. İlk aldığım zamanlar girebiliyordum şimdi uzun zamandır aynı hatayı alıyorum. Acaba ea fc 2024 ile ilgili tüm dosyaları nasıl silebilirim veya çözüm önerisi olan var mı?

Video:

Ukhozi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emre taşçı
Arkadaşlar ea fc 2024 de videoda gösterdiğim gibi oyuna giremiyorum. İlk aldığım zamanlar girebiliyordum şimdi uzun zamandır aynı hatayı alıyorum. Acaba ea fc 2024 ile ilgili tüm dosyaları nasıl silebilirim veya çözüm önerisi olan var mı?

Video:
Aynı sorunu yaşıyorum. Zaman zaman sorun çözülüyor fakat yeniden başladığı da oluyor. Ekran kartın Nvidia ise muhtemelen senin de hatanın sebebi geforce experience . güncellemeleri kontrol et. Eski sürümleri yüklemeye çalış bi ihtimal.

onu1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Coskun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu yaşıyorum. Zaman zaman sorun çözülüyor fakat yeniden başladığı da oluyor. Ekran kartın Nvidia ise muhtemelen senin de hatanın sebebi geforce experience . güncellemeleri kontrol et. Eski sürümleri yüklemeye çalış bi ihtimal.
En son ayın 12 sinde güncelledim şuan için güncelleme yok. Fifaya daha önce başka hesaptan girdim, şimdi kendi hesabımdan giriyorum belki log kayıtları veya bir şeyler çakışıyordur diye düşünüyorum. Format atsam düzelir mi bilmiyorum ama bilgisayarı yeni aldığım için format atmadan yapabilirsem güzel olacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,583
Üyeler
141,316
Son üye
eray31
Top Bottom