Neler Yeni

EA FC 24 düşük fps sorunu

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ahmet Aydın
Oyunu 80-90 fps ile yağ gibi akıcı oynarken birden 1-2 fps'e düştü. Katiyyen de yükselmiyor. bu yaklaşık 5-6 maçta bir oluyor. Olduğu zaman o gün oyunu bırakmak zorunda kalıyorum. Bilgisayarı yeniden başlattım ayarları değiştirdim. Hiçbir şey sorunumu çözemedi. EA forumlarında da sorunu araştırdım ama kimse çözüm bulamamış. EA cevap vermeye tenezzül dahi etmemiş. Sorunu yaşayan ya da çözen var mı?

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
hocam csde 700 fps aldığım bilgisayarımla en düşük grafiklerde kasıyordu 23üm sırf benzer sebeplerden 24ü almadım çok araştırdım hiçbir şekilde de fps problemini ısınma problemini çözemedim fakat geforcetan kısmama rağmen oyun içi ayarlarda grafikler hala yüksek gözüküyordu biraz olsun rahatlamıştı oyun dilerseniz oyun içi ayarlardan grafikleri kısıp deneyin

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her ayarı denedim bro. Zaten şu an en düşükte ayarlar. Isınma yok darboğaz yok. Ama oyun hala 2 fps. Akşam akşam iki gol atıp kafa dağıtalım diyoruz ama ne keyif kalıyor ne bi şey. En son tüm sistemi çöpe atıp playstation alcam az kaldı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Alperen
Maalesef FIFA öyle ha optimizasyon sorunumu ne varsa oyundan soğutuyor açmasına fazlasıyla yetecek sisteminde olsa oyun kasıyor ara sahnelerde falan

Top Bottom