Neler Yeni

EA FC 24 eski nesil ile yeni nesil arasında çok fark var mı ?

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
Bende şuan PlayStation 4 var. Kullanamıyorum. Son zamanlarda çok fazla EA FC 24 oynamak istiyorum. Ancak bendeki konsolda oyun eski nesilmiş. Misal ne gibi farklılıklar oluyor oyunda kasma vs. Olur mu ? Bir yandan da çok fark varsa Xbox Series S almayı da düşünüyorum ama tek oynayacağım EA FC 24 o da tatilde baya oynarım onun dışında haftada max 2 saat. Sizce PS 4 üzerinden mi oynayayım yoksa XBOX Series S almaya gerek var mı ?

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Ömer Aslan
Oynanınıs olarak cok fark var tabı oyun motoru bıle farklı fızıkler sutlar paslar ve en onemlısı grafıkler.Xbox series s oynamanı onerırım pc dızmek pahalı olur

The Semih

80+ Silver
Bende şuan PlayStation 4 var. Kullanamıyorum. Son zamanlarda çok fazla EA FC 24 oynamak istiyorum. Ancak bendeki konsolda oyun eski nesilmiş. Misal ne gibi farklılıklar oluyor oyunda kasma vs. Olur mu ? Bir yandan da çok fark varsa Xbox Series S almayı da düşünüyorum ama tek oynayacağım EA FC 24 o da tatilde baya oynarım onun dışında haftada max 2 saat. Sizce PS 4 üzerinden mi oynayayım yoksa XBOX Series S almaya gerek var mı ?
Eski nesil dediğin hangi sürüm ? FIFA 17 den sonra oyun arcade oldu fizik ve oynanış olarak.

supdelux

80+
22'den sonrasını Next Gen olarak oynamak şart yoksa zevk alacağını sanmıyorum. Old Gen olarak oynarsan önceki oyunlardan transfer haricinde bir farkı kalmayacak. Next Gen oyun içinde oynanışa ve oynanış zevkine direkt etki eden bir çok faktör var. Yani kısacası evet çok fark var.

asko56

80+ Silver

arada daglar denizler kadar fark var

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox almak şart oldu
İkinci el baktım piyasası 8k civarıymış.
yaşadığım şehirde 3 ilan var fiyatı adam akıllı olan ise 1 tane o da 8k garantisi bu ay bitiyor yani 2 yıllık. Tek kol. Cihaz üzerinde çizik dahi yokmuş alınır mı sizce 2 yıllık olması problem çıkarır mı bende max 6 ay kullanır satarım.

asko56

80+ Silver
Xbox almak şart oldu
İkinci el baktım piyasası 8k civarıymış.
yaşadığım şehirde 3 ilan var fiyatı adam akıllı olan ise 1 tane o da 8k garantisi bu ay bitiyor yani 2 yıllık. Tek kol. Cihaz üzerinde çizik dahi yokmuş alınır mı sizce 2 yıllık olması problem çıkarır mı bende max 6 ay kullanır satarım.
param güvende ile her yerden alabilirsin türkiyede garantisiz 2.el ürün alınmaz anca fiyatın garantililere oranla düşük olması lazım o zaman alınır

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
param güvende ile her yerden alabilirsin türkiyede garantisiz 2.el ürün alınmaz anca fiyatın garantililere oranla düşük olması lazım o zaman alınır
Hocam bugün param güvende ile aldım.
7700TL
2023 Ocak ayında alınmış.
Daha 1 yıl garantisi var.
Sorunsuz hasarsız cihaz.

Top Bottom