Neler Yeni

EA FC 24'için EA Play Pro aldım ama Steam hesabımı görüyor

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Merhabalar. Geçen Hafta Steamden FC 24 için EA Play aldım. Ancak Şimdi EA Play Pro almaya karar verdim ancak Oyuna girdiğimde hala Deneme süresi gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhabalar. Geçen Hafta Steamden FC 24 için EA Play aldım. Ancak Şimdi EA Play Pro almaya karar verdim ancak Oyuna girdiğimde hala Deneme süresi gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Oyuna steam üzerinden mi giriyorsunuz EA App den mi?

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Semih
Ea play pro ile steamin bir alakası yokki neden oraya giriyor.

oEnesQlf

80+ Silver
Steami kapatıp dene

Sergennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sergen
oyunu steamdan indirdiysen steam EA play pro yu desteklemiyor. Steamdan sadece düz EA play oluyor. Oyunu silip Ea app den yüklemen gerekiyor ben de aynı sorunu yaşamıştım önce düz ea play alıp sonra pro almıştım ama oyunu ilk steamden indirdiğim için ğro yu görmüyordu silip ea app ten yükleyince düzeldi

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu
oyunu steamdan indirdiysen steam EA play pro yu desteklemiyor. Steamdan sadece düz EA play oluyor. Oyunu silip Ea app den yüklemen gerekiyor ben de aynı sorunu yaşamıştım önce düz ea play alıp sonra pro almıştım ama oyunu ilk steamden indirdiğim için ğro yu görmüyordu silip ea app ten yükleyince düzeldi
Ea play pro nasıl satın alınıyor fiyatı nedir ve sadece fifa 24 mü var?

Sergennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sergen
Ea play pro nasıl satın alınıyor fiyatı nedir ve sadece fifa 24 mü var?
Ea nin son çıkan oyunlarını sınırsız sürede oynayabiliyorsun sadece fifa yok ea nin diğer oyunlarıda mevcut normal ea play de sınırlı süreli olanları sınırsız süreli oynarsın aylık 150TL ve EA APP den aboneliğini başlatabilirsin steam da pro yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,021
Üyeler
141,077
Son üye
foxic266
Top Bottom