Neler Yeni

Ea Playde Kütüphane Açılmıyor

VixZybw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Berk
IMG_6245.jpeg
Selamlar ben epic gameste battlefront2 ve jedi fallen order oyunlarını aldım ama resimdede olduğu gibi eaplayde hiç bir şekilde açılmıyorlar yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
EA'sal bir sorun, 2-3 arkadaşımda ve başka forumlarda da gördüm.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
yunusemre

VixZybw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
yunusemre
Valla denedimde yine olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onların sorunları hep devam etti mi yoksa geçti mi ne zaman geçiyor ya da
hocam abonelıgın bıtıncede oyle oluyor

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
yunusemre
Ben bu oyunları daha bugün aldım epictende ea hesabı açtım ama paralı olan aboneliği almadım oynamak için onlarıda mı almam lazım
hocam oyunları epıcten aldıysanız ayrıyetten ea abonelıgı gerekmıyor acaba ea hesabınızı epıc ıle yanlıs mı bagladınız ?

VixZybw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam oyunları epıcten aldıysanız ayrıyetten ea abonelıgı gerekmıyor acaba ea hesabınızı epıc ıle yanlıs mı bagladınız ?
Nasıl yani yanlış bağlamadan kastınız neydi link account diyordu banada ben onu yaptım

Mthn1922

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
Alıntıyı görüntüleSelamlar ben epic gameste battlefront2 ve jedi fallen order oyunlarını aldım ama resimdede olduğu gibi eaplayde hiç bir şekilde açılmıyorlar yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.
Hocam hayırlı günler ben de malesef bu sorundan müzdariptim daha yeni vpn ile çözdüm umarım sizde de işe yarar.

VixZybw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Berk
Hocam hayırlı günler ben de malesef bu sorundan müzdariptim daha yeni vpn ile çözdüm umarım sizde de işe yarar.
Hocam sizede hayırlı günler hangi vpni kullandınız ayrıntılı bir anlatma şansınız olur mu

Mthn1922

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
Hocam sizede hayırlı günler hangi vpni kullandınız ayrıntılı bir anlatma şansınız olur mu
Planet vpn hocam microsoft storeden indirdim.Amerika,Fransa,İngiltere,Almanya, Hollanda gibi ülkeleri ücretsiz olarak kullanabiliyosunuz.Malesef vpn'i kapattıktan sonra yine gözükmemeye başlıyor uygulamalar.Ya oynayacağınız süre boyunca vpn açık oynayacaksınız ya da interneti kapatıp oynayacaksınız.İnterneti kapattığınızda yüklü uygulamalar kısmı gözüküyor ordan istediğiniz oyuna basıp oynayabilirsiniz.

Top Bottom