Neler Yeni

EASTERGAMERS TV-E7 alınır mı ?

Burhancee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Burhan
Bütçe
9000
Merhaba arkadaşıma pc alacağız taksit olucak bütçe max 9- 9.5 10 bine çıkmak istemiyoruz.
Hazır sistem olarak uygun fiyatlı şu pcyi düşündük: EASTERGAMERS TV-E7
bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır tavsiye eder misiniz ?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
Merhaba arkadaşıma pc alacağız taksit olucak bütçe max 9- 9.5 10 bine çıkmak istemiyoruz.
Hazır sistem olarak uygun fiyatlı şu pcyi düşündük: EASTERGAMERS TV-E7
bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır tavsiye eder misiniz ?
işlemci çöp

Tunca.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tunca Uysal
Artık 1650 çok eski kaldı almanı tavsiye etmem biraz pazarlıkla 2. El 2060 bulabilirsin 9 k civarına

Burhancee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Burhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.el haricinde önerebileceğiniz bir sistem var mı ?
Arkadaşım pcden fazla anlamaz sıkıntı olsa muhatap ister. Zaten taksitle alacak nakit vermeyecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
sıfır olarak bu fiyata ancak bunu alabilirsiniz dostum ekran kartlı olarak ama bende bunu önermem.

ama sistemde kullandıkları ssd hakketten güzelmiş hakkını vermek lazım.

Burhancee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Burhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfır olarak bu fiyata ancak bunu alabilirsiniz dostum ekran kartlı olarak ama bende bunu önermem.

ama sistemde kullandıkları ssd hakketten güzelmiş hakkını vermek lazım.
Şimdi fiyat ve istekler belli olduğu için bu pcyi bulduk bütçe işin içine girince daha iyi sistem bulamadık bu fiyata ve sıfır garantili almamız gerek.
Ben zaten sistem iyi mi kötü mü diye sormadım 1080p oyunları 60-100 arası açsın tilt etmesin, cs go oynasın vs.
Sorduğum soru bu fiyat bandına alınır mı yoksa bu fiyata daha iyi özellikler alınır mıydı ? gel gelelim arkadaşın yazdığı işlemci çöp .s :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
Şimdi fiyat ve istekler belli olduğu için bu pcyi bulduk bütçe işin içine girince daha iyi sistem bulamadık bu fiyata ve sıfır garantili almamız gerek.
Ben zaten sistem iyi mi kötü mü diye sormadım 1080p oyunları 60-100 arası açsın tilt etmesin, cs go oynasın vs.
Sorduğum soru bu fiyat bandına alınır mı yoksa bu fiyata daha iyi özellikler alınır mıydı ? gel gelelim arkadaşın yazdığı işlemci çöp .s :)
çöp kelimesi çok ağır olur bu sistem için çoğu oyunu 1080p de 60 fps oynatır. sadece özelleştirmelerde ana kartı b450 yapabilseydik o zaman gerçekten çok mükemmel olurdu. alacaksanız hayırlı olsun.

Top Bottom