Neler Yeni

Yardım EasyCep Telefon Satmak İçin Güvenilir mi?

A1EMYR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Emre Yar
Merhaba, 27/01/2023 tarihinde EasyCep firmasına iPhone 8 cihazımı teslim edip 5 iş günü içerisinde ödeme seçeneğini seçerek satışa onayı verdim. Cihazı almaya gelirken kurye 1 saatte kapımda oldu. Fakat sıra ödemeye gelince 7. iş gününe girmiş bulunuyoruz hafta sonları ile birlite 11. gün oldu. Müşteri hizmetlerini her aramamda bugün yatmış olur deyip sürekli geçiştiriyorlar. YouTube'da birkaç büyük kanal videosunu çekince güvenilir olduğunu düşündüm. Ama verdikleri hizmet kendilerinden şüphe ettiriyor. Asıl konuya gelecek olursak sizce EasyCep firması güvenilir mi, bu süreçte nasıl bir yol izlemeliyim? Daha önce satış yapan varsa benimle deneyimlerini paylaşmasını çok isterim. (adamların Turkcell, Samsung, gürgençler vb. Gibi firmalarla iş yapması ortak olması daha da kafamı karıştırıyor...)

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
güvenilir

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
Merhaba, 27/01/2023 tarihinde EasyCep firmasına iPhone 8 cihazımı teslim edip 5 iş günü içerisinde ödeme seçeneğini seçerek satışa onayı verdim. Cihazı almaya gelirken kurye 1 saatte kapımda oldu. Fakat sıra ödemeye gelince 7. iş gününe girmiş bulunuyoruz hafta sonları ile birlite 11. gün oldu. Müşteri hizmetlerini her aramamda bugün yatmış olur deyip sürekli geçiştiriyorlar. YouTube'da birkaç büyük kanal videosunu çekince güvenilir olduğunu düşündüm. Ama verdikleri hizmet kendilerinden şüphe ettiriyor. Asıl konuya gelecek olursak sizce EasyCep firması güvenilir mi, bu süreçte nasıl bir yol izlemeliyim? Daha önce satış yapan varsa benimle deneyimlerini paylaşmasını çok isterim. (adamların Turkcell, Samsung, gürgençler vb. Gibi firmalarla iş yapması ortak olması daha da kafamı karıştırıyor...)
güvenilir normalde ara sıra aksaklıklar yaşanılıyor ama

A1EMYR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Emre Yar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Emin misiniz hocam şikayetvar'da binlerce şikayet açılmış ama çok azı çözülmüş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah dediğiniz gibidir ve biran önce paramı alabilirim...
Ben kullandığımda sorun çıkmadı ama isterseniz sahibinden satın daha karlı olur.

Top Bottom