Neler Yeni

EasyCep'ten iphone 6s plus almak istiyorum

mö10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Dursun
Bütçe
2500
EasyCep'ten iphone 6s plus almak istiyorum. 2500 lira gibi bir fiyatı var. Çok büyük iphone merakı oluştu son zamanda. Son kullandığım Xiaomi telefon 3. senesinde anakart arızası verip çöp oldu. hiçbir yerde tamir edilemedi. O yüzden androidden iyice soğudum. 2 sene sonra mezun olacağım üniversiteden. 2 sene idare etse yeterli benim için. Linkteki telefonu almak istiyorum görüşlerinizi merak ettim. Aslında tek sorun benim için ekranının orijinal olup olmaması. Gerisi önemli değil kasasıdır bataryasıdır falan. Bataryasının az gitmesi de önemli değil. Ekran orijinal değilse geri göndermeyi düşünüyorum.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
7 alabilirseniz çok daha iyi olur.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
EasyCep'ten iphone 6s plus almak istiyorum. 2500 lira gibi bir fiyatı var. Çok büyük iphone merakı oluştu son zamanda. Son kullandığım Xiaomi telefon 3. senesinde anakart arızası verip çöp oldu. hiçbir yerde tamir edilemedi. O yüzden androidden iyice soğudum. 2 sene sonra mezun olacağım üniversiteden. 2 sene idare etse yeterli benim için. Linkteki telefonu almak istiyorum görüşlerinizi merak ettim. Aslında tek sorun benim için ekranının orijinal olup olmaması. Gerisi önemli değil kasasıdır bataryasıdır falan. Bataryasının az gitmesi de önemli değil. Ekran orijinal değilse geri göndermeyi düşünüyorum.

İkinci el almak bence daha mantıklı. İkinci elde 1500e satılan telefonu yenilenmiş diye 2500e satıyorlar neresi değişmiş ne olmuş o da belli değil. Her şeyine bakarak ve daha az ödeyerek ikinci el alın derim.

mö10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Dursun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el almak bence daha mantıklı. İkinci elde 1500e satılan telefonu yenilenmiş diye 2500e satıyorlar neresi değişmiş ne olmuş o da belli değil. Her şeyine bakarak ve daha az ödeyerek ikinci el alın derim.
dostum ikinci elleri de 2200 civarında ve genellikle darbeleri oluyor sonuçta 5 yıllık cihaz. temiz durması imkansız. o yüzden ikinci el almak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

7 alabilirseniz çok daha iyi olur.
3000 liraya kadar maalesef çıkamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet Yıldız
Discord
all eyez on me'#2673
takip, aynı siteden bende 7 almayı düşünüyorum.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,601
İsim
misfit

Ben hepsiburada’dan yenilenmiş iPhone 6S almıştım 3 ay önce, herhangi bir sıkıntı çıkmadı. EasyCep zaten güvenilir bir site, gönül rahatlığı ile alabilirsin ama sana tavsiyem 6S alma kesinlikle 7 al. Bütçenin yoksa da bir şekilde arttır, hepsiburada’da 2500’e 7 vardır diye tahmin ediyorum.

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
EasyCep güvenilir mi?

mö10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Dursun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben hepsiburada’dan yenilenmiş iPhone 6S almıştım 3 ay önce, herhangi bir sıkıntı çıkmadı. EasyCep zaten güvenilir bir site, gönül rahatlığı ile alabilirsin ama sana tavsiyem 6S alma kesinlikle 7 al. Bütçenin yoksa da bir şekilde arttır, hepsiburada’da 2500’e 7 vardır diye tahmin ediyorum.
neden 7 alayım ki ekranı küçük bataryası düşük kulaklık girişi yok

ayrıca 64gb versiyonu yok 32 gb de yetmez 128 almam lazım 3000 tl o da

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,601
İsim
misfit

ayrıca 64gb versiyonu yok 32 gb de yetmez 128 almam lazım 3000 TL o da
6S’in bataryasından da pek bir şey bekleme. iPhone 7 6S’e göre çok daha üstün.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,601
İsim
misfit

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM

iPhone alın ama 6s Plus artık alınmamalı. Bir kaç aya yazılım desteği kesilecek yüksek ihtimalle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,664
Üyeler
149,067
Son üye
gymice
Top Bottom