Neler Yeni

EasyCep'ten iphone 6s plus almak istiyorum

TEŞKİLAT

80+ Silver
iPhone kesinlikle alınır ama kullanıcıdan 2.El daha uygun fiyata alınmalıdır. Aslında biraz zorlayınca 2500 liraya temiz 7 Plus bile bulunabiliyor.

Şahsen 6s kullanıyorum şuanda ve gayet memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Hocam öncelikle selamlar, 2. birçok ürünü 2. el piyasasından almış biri olarak tecrübelerimi aktarayım. 2015 de Amerikadan alınan 6s plus ı 2017 yılının ağustos ayında garantisiz şekilde aldım. Şuan hala kullanıyorum hiçbir problemi yok ben de oyun oynamıyorum. Piyasasının çok üstü fiyatlarındaki telefonlardan daha iyi bir kameraya sahip kasma donma vs. problemleri olmuyor bildiğimiz iphone işte hiçbir problem yaşamadım. 2. el almak daha mantıklı gibi geliyor çünkü sitelerdeki fiyata göre cok daha uygun. Ancak 2. el alırken dikkat etmelisiniz aldığınız cihazı kontrol etmelisiniz vs. Geçenlerde arkadaşım da 1050 tl ye iphone 6s aldı iphone 7 den hiçbir farkı yok gibi görünüşleri zaten aynı kamera işlemci vs farklı ama kullanımda hiçbir değişiklik yok. Tüm aksanları çalışıyor. Şuanki Türkiyeyle aldığınız cihazdan hiçbir zarar etmezsiniz 2 3 yıl kullanım aynı fiyata satarsınız belki 100 200 tl daha ucuzuna. Kısaca kontrol edilip emin olunduğu sürece ikinci el cihazlar alınabilir. Çevremdeki birçok kişi de bütçe kısıtlılığı dolayısıyla hep 2. el piyasasına yöneldi.

mö10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Dursun
Hocam öncelikle selamlar, 2. birçok ürünü 2. el piyasasından almış biri olarak tecrübelerimi aktarayım. 2015 de Amerikadan alınan 6s plus ı 2017 yılının ağustos ayında garantisiz şekilde aldım. Şuan hala kullanıyorum hiçbir problemi yok ben de oyun oynamıyorum. Piyasasının çok üstü fiyatlarındaki telefonlardan daha iyi bir kameraya sahip kasma donma vs. problemleri olmuyor bildiğimiz iphone işte hiçbir problem yaşamadım. 2. el almak daha mantıklı gibi geliyor çünkü sitelerdeki fiyata göre cok daha uygun. Ancak 2. el alırken dikkat etmelisiniz aldığınız cihazı kontrol etmelisiniz vs. Geçenlerde arkadaşım da 1050 TL ye iphone 6s aldı iphone 7 den hiçbir farkı yok gibi görünüşleri zaten aynı kamera işlemci vs farklı ama kullanımda hiçbir değişiklik yok. Tüm aksanları çalışıyor. Şuanki Türkiyeyle aldığınız cihazdan hiçbir zarar etmezsiniz 2 3 yıl kullanım aynı fiyata satarsınız belki 100 200 TL daha ucuzuna. Kısaca kontrol edilip emin olunduğu sürece ikinci el cihazlar alınabilir. Çevremdeki birçok kişi de bütçe kısıtlılığı dolayısıyla hep 2. el piyasasına yöneldi.
teşekkür ederim dikkat edeceğim

bıraktım

80+ Bronze
Hocam öncelikle selamlar, 2. birçok ürünü 2. el piyasasından almış biri olarak tecrübelerimi aktarayım. 2015 de Amerikadan alınan 6s plus ı 2017 yılının ağustos ayında garantisiz şekilde aldım. Şuan hala kullanıyorum hiçbir problemi yok ben de oyun oynamıyorum. Piyasasının çok üstü fiyatlarındaki telefonlardan daha iyi bir kameraya sahip kasma donma vs. problemleri olmuyor bildiğimiz iphone işte hiçbir problem yaşamadım. 2. el almak daha mantıklı gibi geliyor çünkü sitelerdeki fiyata göre cok daha uygun. Ancak 2. el alırken dikkat etmelisiniz aldığınız cihazı kontrol etmelisiniz vs. Geçenlerde arkadaşım da 1050 TL ye iphone 6s aldı iphone 7 den hiçbir farkı yok gibi görünüşleri zaten aynı kamera işlemci vs farklı ama kullanımda hiçbir değişiklik yok. Tüm aksanları çalışıyor. Şuanki Türkiyeyle aldığınız cihazdan hiçbir zarar etmezsiniz 2 3 yıl kullanım aynı fiyata satarsınız belki 100 200 TL daha ucuzuna. Kısaca kontrol edilip emin olunduğu sürece ikinci el cihazlar alınabilir. Çevremdeki birçok kişi de bütçe kısıtlılığı dolayısıyla hep 2. el piyasasına yöneldi.
5 bin tl ye sıfır se2020 mi alayım yoksa ikinci el başka bir model mi sence

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı BÜLBÜL
5 bin TL ye sıfır se2020 mi alayım yoksa ikinci el başka bir model mi sence
Hocam 5k ya illa ki se2020 den daha iyileri vardır ama fiyat arttıkca şöyle bir şey oluyor 2. el bir cihazı alıp bir anda cebinden 5k cıkması var bir de taksitli olarak ödemesi var yani iki seçenek sunuluyor ya taksitli rahat rahat se2020 alınır ya da daha iyisini tekte 5k vererek almak var buna siz karar verin ayrıca bu kadar yüksek fiyat piyasasına pek hakim değilim biraz araştırırsanız garantili cihaz bulma ihtimaliniz yüksek diye düşünüyorum

Top Bottom