Neler Yeni

Edit ile ses artırma nasıl yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,
Edit ile ses artırma nasıl yapılır? Bandicam kullanıyorum. Video edit programı önerir misiniz??

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
ahmet okan
Adobe Premier Pro- After Efects

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özellikler Nedir ?
Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Capcut virüslüymüş o yüzden yüklemiyorum onu. Başka program önerir misin? Crack indiririm. Movavi veya Camtasia nasıl?

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
ahmet okan
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Capcut virüslüymüş o yüzden yüklemiyorum onu. Başka program önerir misin? Crack indiririm. Movavi veya Camtasia nasıl?
Aslında Capcut virüslü değil virüslü google barındırmaz o yüzden korkmana gerek yok birşeyler öğreneyim geleyim.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yiğit
capcut kullan, pc ye de gerek yok. mobilden yaparsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Polat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji yardım, bilgisayar teknik sorunlar vb.
Instagram
polattkrm
Steam
⛧ ~ Orincc
Discord
Kero#2926
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Capcut virüslü değil ben kullanıyorum gayet kullanışlı ve basit arayüzlü bir edit programı.

Ses arttırma olarak videonun tamamının sesini artıracaksan video üzerine tıkladıktan sonra hangi programı kullanıyorsan oradan ses ayarları kısmını bulman lazım daha sonra "dB" yazan bir kısım olacak oradaki sayıyı biraz biraz arttırıp test et uygun seviyeyi bulunca videoyu export edip kullanabilirsin.

Sadece videonun bir kısımı için ses arttırmasını kullanacaksan kullanmak istediğin yeri videodan kırp daha sonra kırptığın bölümü seçip yukarıda anlattığım işlemin aynısını uygula.

Dediğim gibi bunu en basit şekilde yapmak istiyorsan Capcut tavsiye ederim, daha öncesinde hiç edit programı kullanmamış biri olarak hemen kavradım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
Capcut virüslü değil ben kullanıyorum gayet kullanışlı ve basit arayüzlü bir edit programı.

Ses arttırma olarak videonun tamamının sesini artıracaksan video üzerine tıkladıktan sonra hangi programı kullanıyorsan oradan ses ayarları kısmını bulman lazım daha sonra "dB" yazan bir kısım olacak oradaki sayıyı biraz biraz arttırıp test et uygun seviyeyi bulunca videoyu export edip kullanabilirsin.

Sadece videonun bir kısımı için ses arttırmasını kullanacaksan kullanmak istediğin yeri videodan kırp daha sonra kırptığın bölümü seçip yukarıda anlattığım işlemin aynısını uygula.

Dediğim gibi bunu en basit şekilde yapmak istiyorsan Capcut tavsiye ederim, daha öncesinde hiç edit programı kullanmamış biri olarak hemen kavradım.
Hocam siz kullanıyor musunuz Capcut'u pc de? Virüslü iddaları yayıldı korkuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Polat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
polattkrm
Steam
⛧ ~ Orincc
Discord
Kero#2926
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Polat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
polattkrm
Steam
⛧ ~ Orincc
Discord
Kero#2926
Top Bottom