Neler Yeni

Ehliyet hakkında soru

Emir818.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Emir
Ben şimdi ehliyete yazılacağım ama şuanki araba otomatik Manuel’ nasıl sürcem en son bi kaç ay önce sürdüm öyle otomatiğe de alıştım

Hanaz

80+ Silver
Debriyaj eğitimi al gerisi normal

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ahmet Deniz
Ben şimdi ehliyete yazılacağım ama şuanki araba otomatik Manuel’ nasıl sürcem en son bi kaç ay önce sürdüm öyle otomatiğe de alıştım
Lütfen, noktalama işaretlerini kullanmayı öğren. Aksi takdirde A1 Türkçe biliyorsun gibi oluyor.

Rulep

80+ Gold
kursta gösteriyorlar zaten ona da alışırsın

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kursa gittiğin zaman soruyorlar diye biliyorum.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Lütfen, noktalama işaretlerini kullanmayı öğren. Aksi takdirde A1 Türkçe biliyorsun gibi oluyor.
adamin anlattigi her seyi anladim seninki cok mu iyi kardes burada racon kesiyorsun allah allah

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Kursda öğretiyorlar direksiyon dersini boşuna almıyorsun

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kursa gidiyorsun manuel ehliyet alacağım diyorsun manuel ehliyet için seni eğitiyorlar, otomatik eğitim istiyorum diyorsun otomatik vites eğitimi veriyorlar.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Otomatik eğitimi al o zaman. Yok ben manuel öğrenmek istiyorum dersen pek sorun olacağını sanmam. İlla ki alışırsın o süreç içerisinde.

Mert

80+ Silver
Otomatiği iyi kötü kullanırken manuel ehliyeti aldım, tekte sınavı geçtim. Sınav sonrası tamamen otomatik vitese alıştım. 3-4 sene sonra iş nedeniyle manuel kullanmam gerekti, stop ede ede öğrendim. Yaklaşık bir yıl sonra kendi aracımı manuel aldım, 1 yıldır bir kez stop etmedi.

Kısacası düzgün bir kursa gidiyorsan ehliyeti alırken sorun yaşamazsın. Sonrasında da zaman gerekiyor.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
umut şahin
kursta öğretirler manuel alman senin avantajın
Mesaj otomatik birleştirildi:

kursta öğretirler manuel alman senin avantajın
süre süre alışırsın önemli olan debrıyajı yavaş yavaş salarken eş zamanlı olarak gaza basacaksın kalkışlarda vites değişirkende ilk zamanlar acele etme arabanın tepkilerine alışa alışa geçişleri halledersin

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Berat fatih
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,859