Neler Yeni

ehliyet sınavlarında haksızlık mı yapılıyor

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Berke
Hocam komisyondaki herkesin aldıkları ücret sabit bı daha ki sınavda alacakları ücret belli birini geçirip bırakmak onlara hiçbir etki etmiyor ekstra bir art niye yoktur

Peak2Core

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Başörtülü ve süremeyen teyzeler tekte geçiyorken bunu yapmaları haksızlık bence. Ben gayet güzel sürüyordum.
Başörtülü derken sınıf ayrımı mı yapıyorsun? Öyle olmadığını varsayarak tekrar söylüyorum. Anlattıklarına göre anormal bir durum yok. Kendin hatanla kalmışsın.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Arkadaşlar bugün ehliyet sınavına girdim her şey iyi gidiyordu paralel park filan yaptım sonra önüme yan sokaktan aniden araba çıktı ama arada baya mesafe vardı frene basmadım diye bıraktılar. Ben devlete para kazandırmak için böyle yaptılarını düşünüyorum başka bi açıklaması olamaz. Arabayı kullanırkende annen baban ne iş yapıyor, hangi okula gidiyorsun diye soruyorlar (özele gidiyorum) paran varsa sınavda bırakıyorlar nasıl olsa 2 bin TL yi öder diye. 3 kuruş maaş alcaklar diye 7 sülalerine sövdürtüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz.
dikkat ölçmek için o yaptıkları ben de ehliyete girdim tekte de aldım lafa tutuyorlar konuşurken yolu gözlüyor musun dalıyor musun vs ışığa yaklaşınca yavaşlıyor musun yoksa hemen ani fren mi yapıyorsun her şeyi ölçüyorlar hayırlı olsun kardeşim 1de kaldıysan sende ortamda laf yicen faosdjfdsaoğlf

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,168
Üyeler
153,507
Son üye
Levian017
Top Bottom