Neler Yeni

Ekran kare kare oluyor

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
Başka ayarlarla falen uğraşırken deniyim dedim şu an düzeldi sizce geçici bir düzelme durumu mu bu dediğim gibi sadece internetten bir şey arayacağımda yapıyor
Oyun oynarken değil de tarayıcı da böyle yapması garip. Sorun devam ederse farklı bir tarayıcı deneyin. Ona rağmen devam ederse DDU ile kaldırıp driver indirirsiniz. Format da atabilirsiniz yeni driver kurmak için. Yine çözülmezse benchmark programları ile bilgisayar parçalarınızı test edin ekran kartı -RAM vb.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
Oyun oynarken değil de tarayıcı da böyle yapması garip. Sorun devam ederse farklı bir tarayıcı deneyin. Ona rağmen devam ederse DDU ile kaldırıp driver indirirsiniz. Format da atabilirsiniz yeni driver kurmak için. Yine çözülmezse benchmark programları ile bilgisayar parçalarınızı test edin ekran kartı -RAM vb.
Çok teşekkür ediyorum ilgilendiğin için şu an pcden yazıyorum az önce reset attım pcye direkt denedim yine hata verdi sonra tekrar yeniden başlatıp epic games ile uğraşırken google a attı dedim yine kapanacak herhalde ama kapanmadı tekrardan ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Allah'a emanet ol

Top Bottom