Neler Yeni

Ekran kartı cızırtım coil whıne mı?

Jroog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Özdemir
O zaman coil whine sorunu vardır hocam o sorunu çözemezsiniz bilen biri yapabilir belki ama hiç o riske girmeye değmez rahatsız etmiyorsa kullanın
yok hocam şimdi denicem asusa yazdım aldıgım yere yazdım bakıcam değiştirilerse değiştiricem depişmezse zaten boyle devam

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,039
İsim
Lokman Açil
yok hocam şimdi denicem asusa yazdım aldıgım yere yazdım bakıcam değiştirilerse değiştiricem depişmezse zaten boyle devam

Hocam coil whine sorunu olduğu için değiştireceklerini pek sanmıyorum genellikle kabul edilmiyor çünkü ama şansınız varsa deneyin

Jroog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Özdemir
Beyler bi şey dicem ekran kartına güncelleme gelimişti ben şimdi kurdum gow girdim 20 dk oynadım ses biraz olsun azalmış nasıl diyiim mesela eskiden sinek sanki kulağımın dibindeymiş gibiydi simdi biraz uzaklaşmş gibi yuada kendimi kandırıyorum az düszeldi diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
emirhanerdinç42
yok hocam onu biliyorum ama bende 60 hz monıtor var yanı bir oyunda yuksek fps alıyorum zaten daha adam akıllı 60 fps ustu oyun oynamaya basladım 60 sabitleyesım gelmıyor bide boyle sankı kasıyormus gıbı oluyor
Oyunun içinde fps kısıtlaması yapma menüde fps kısıtla ben valorantta öyle yapıyorum düzeliyordu

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Eren Bilal Cihan
Bende de oluyor ama boşta olmuyor genelde oyun yükleme ekranında çok çok az ara gaz gibi geliyor sonra gidiyor isterseniz siz bir sorun belki servis değişim yapar
Zararsız olduğunu biliyorum ama bazen insanın sinirini bozuyor

Top Bottom