Neler Yeni

Ekran kartı coil whine sorunu

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Ekran kartında olunca sorun olmaz ama çıkarttığı sese göre servise/garantiye gönderebilirsin, normalde zararsız, hatta benim ekran kartımda da öyle (RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO), 300 FPS'i geçince cızırdama geliyor.
PSU'daki de aynı şekil ama onun da bir çözümü yok diye biliyorum, o da servisi boylar.
bende ses 2000- 1500 fps te geliyor :D Profil ekranlarında falan oluyor genellikle dikey senkronizasyon açıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

galiba güç kaynagı her ekran kartında böyle bir şey olması imkansız gibi bir şey PSU galiba
güç kaynağı zaten dostum az önce kendisi söyledi

gurkan327

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Gürkan Tarık
Teşekkür ederim herkese şuana kadar bir sorun yok seste çok duyulmuyor zaten ama benimkisi takıntı iyi günler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
fırat bekir denizhan
Kardeşim bende 3 tane kart aldım hepsi coil whine iade et coil whind olunca yüzde 10 15 perfonmas kaybı oluyor kartı iade et bence şimdi alma bekle virüs bitene kadar yeni ürünler gelsin yada asus dual gtx 1660 al yada rog strix bunlar sıkınyısız bunlara dikkat et fan hızı 66 70 geçmeyecek sogutması iyi olucak benim ve senin aldıhın kartlar hep fan hızları yüzde 75 80 dönüyor o yüzden coil whine oluyor umarım yardımcı olmuşumdur

Top Bottom