Neler Yeni

EKRAN KARTİ DRİVERİ GÖRÜNMÜYOR

sino37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sinan yangöz
HERKESE MERHABALAR SİNİR KRİZİ GECİRİCEM YARDİMCİ OLUN LUTFEN !!!

HENUZ BUGUN YENİ BİR PC SATİN ALDİM 6700XT Lİ YALNİZ PCYİ KURDUM RKRAN KARTİ DRİVERİNİ FİLAN GUNCELLEYİP YENİDEN BAŞLATTIM ACİLİNCA MASAÜSTÜNE SAĞ TIKLIYORUM AMD SOFTWARE KAYBOLMUS AMA YUKLU DXDİAG DEN BAKIYORUM GÖRÜYOR SOFTWAREYE GİRİYORUM ORADA DA SORUN GÖRÜNMÜYOR AMA SAG TIKLAYINCA MASAÜSTÜNE ORTADA YOK AMD SOFTWARE DAHA 2 SAAT ÖNCE ALDİGİM PCDE NEDEN BOYLE BİR SACMALİK YAPİYOR ? ?

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
HERKESE MERHABALAR SİNİR KRİZİ GECİRİCEM YARDİMCİ OLUN LUTFEN !!!

HENUZ BUGUN YENİ BİR PC SATİN ALDİM 6700XT Lİ YALNİZ PCYİ KURDUM RKRAN KARTİ DRİVERİNİ FİLAN GUNCELLEYİP YENİDEN BAŞLATTIM ACİLİNCA MASAÜSTÜNE SAĞ TIKLIYORUM AMD SOFTWARE KAYBOLMUS AMA YUKLU DXDİAG DEN BAKIYORUM GÖRÜYOR SOFTWAREYE GİRİYORUM ORADA DA SORUN GÖRÜNMÜYOR AMA SAG TIKLAYINCA MASAÜSTÜNE ORTADA YOK AMD SOFTWARE DAHA 2 SAAT ÖNCE ALDİGİM PCDE NEDEN BOYLE BİR SACMALİK YAPİYOR ? ?
kanka bağırma la, bendede öyle olabilir bug olmuştur.

sino37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sinan yangöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka bağırma la, bendede öyle olabilir bug olmuştur.
Daha önceki pcde de aynısı oluyordu sonra bilgisayardan komple kaldırıyordu ekran kartını hiç görmüyordu ekran gidiyordu birşeyler birşeyler yeni aldığım pcde de aynı şey olunca sinir küpü oldum haliyle

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
bir şey olmuyor korkma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önceki pcde de aynısı oluyordu sonra bilgisayardan komple kaldırıyordu ekran kartını hiç görmüyordu ekran gidiyordu birşeyler birşeyler yeni aldığım pcde de aynı şey olunca sinir küpü oldum haliyle
senin o pc bozukmuş ozaman

sino37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sinan yangöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir şey olmuyor korkma
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin o pc bozukmuş ozaman
Bu pcnin de başına bir şey gelecek diye korkuyorum aga 16 lira para verdik çöp olursa camdan aşağı atarım 😅

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
umt
Discord
umt#4257
hizmetler kısmından amd software yi kapatıp aç düzelir

Top Bottom