Neler Yeni

Ekran Kartı driverını güncelledim PC açılmamaya başaldı

Kupap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Kultualp Tiritoğlu
Acer nitro 5 an515 55 laptopun işlemcisi yandığı için servise gönderdim geri geldiğinde bilgisayar 1660 ti ekran kartını değil intel HD graphics'i kullanıyordu oyun performansı çok kötüydü ekran kartının driverını güncelleyeyim düzelir dedim Acer'ın kendi sitesinden driverı bulup indirip kurdum ama yeniden başlattığımda bilgisayar açılmamaya başladı ''Bilgisayarınız düzgün başlatılamadı'' ''otomatik onarım'' ekranın da kalıyor hiçbir şey yapamıyorum lütfen yardım edin

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
Acer nitro 5 an515 55 laptopun işlemcisi yandığı için servise gönderdim geri geldiğinde bilgisayar 1660 ti ekran kartını değil intel HD graphics'i kullanıyordu oyun performansı çok kötüydü ekran kartının driverını güncelleyeyim düzelir dedim Acer'ın kendi sitesinden driverı bulup indirip kurdum ama yeniden başlattığımda bilgisayar açılmamaya başladı ''Bilgisayarınız düzgün başlatılamadı'' ''otomatik onarım'' ekranın da kalıyor hiçbir şey yapamıyorum lütfen yardım edin
Güvenli modu açabiliyormusunuz

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Chipset onarım olmadan ekran kartına gecersen açılmaz. Güvenli mod girerek ekran kartı sürücü kaldır ve aygıt ayarından intel grafige tekrar geç. Daha önce basıma geldi chipset tamiri yaptırdım rebalink mi ne dıyorlar youtube video var. Onunda ömrü 3 ay sanırım . 3 ay garanti veriyor tamirciler 4. Ay cortluyor zaten. Daha hayır gelmez oyun oynanmaz o laptopdan. Hayırlı akşamlar..

Kupap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Kultualp Tiritoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenli modu açabiliyormusunuz
açabiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chipset onarım olmadan ekran kartına gecersen açılmaz. Güvenli mod girerek ekran kartı sürücü kaldır ve aygıt ayarından intel grafige tekrar geç. Daha önce basıma geldi chipset tamiri yaptırdım rebalink mi ne dıyorlar youtube video var. Onunda ömrü 3 ay sanırım . 3 ay garanti veriyor tamirciler 4. Ay cortluyor zaten. Daha hayır gelmez oyun oynanmaz o laptopdan. Hayırlı akşamlar..
benim ekran kartı mortladımı diyorsunuz kısacası. Güvenli moddan Driver Booster ile sürücü kurmayı tekrar denedim %99 da takılı kaldı

Son düzenleme:

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
açabiliyorum

benim ekran kartı mortladımı diyorsunuz kısacası. Güvenli moddan Driver Booster ile sürücü kurmayı tekrar denedim %99 da takılı kaldı
Kanka yanmıs o ekran kartı chip seti. Artık o kullanılamaz. Onu unut. Onun tamiri ayrı. Sen güvenli modla windowsu aç. Aygıt yöneticisinden ekran kartını seç kaldır. Bu kadar. Daha sonra intel grafikten pc açılır.

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
açabiliyorum

Güvenli modda sistem geri yüklemeyi denedinizmi

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Buda chipset tamir videosu. Ama dediğim gibi bana 3 ay garanti verdiler 4. ayda gene chipset gümledi. Sanırım lehimler kayınca birdaha dikiş tutmuyor.

Kupap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Kultualp Tiritoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenli modda sistem geri yüklemeyi denedinizmi
hayır denemedim geri yükleme noktası oluşturmadım dosyalar gider diye korktum

Buda chipset tamir videosu. Ama dediğim gibi bana 3 ay garanti verdiler 4. ayda gene chipset gümledi. Sanırım lehimler kayınca birdaha dikiş tutmuyor.
biliyorum bunu eski bilgisayarıma 2 defa yaptırmıştım bana da aynısı oldu 4 ay sonra gümledi

Kanka yanmıs o ekran kartı chip seti. Artık o kullanılamaz. Onu unut. Onun tamiri ayrı. Sen güvenli modla windowsu aç. Aygıt yöneticisinden ekran kartını seç kaldır. Bu kadar. Daha sonra intel grafikten pc açılır.
eyvallah hocam teşşekkür ederim

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Yapmam gereken adımlar bu videodaki şekilde.

Kupap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Kultualp Tiritoğlu
Yapmam gereken adımlar bu videodaki şekilde.

dediğiniz şeyleri yapmadım bilgisayarı normal yeniden başlattım ekran kartı yine çalışmıyor aygtt yöneticisnden baktım GTX 1660 Tİ'ın yanında kod 43 diye bir hata var. PC normal çalışıyor şuan

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
dediğiniz şeyleri yapmadım bilgisayarı normal yeniden başlattım ekran kartı yine çalışmıyor aygot yöneticisnden baktım GTX 1660 Tİ'ın yanında kod 43 diye bir hata var
1660ti kldır. Devre dısı bırak.

Tekrar windows baslat açılacak

Kupap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Kultualp Tiritoğlu
1660ti kldır. Devre dısı bırak.