Neler Yeni

Ekran kartı fanları dönmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aliihsan Kaya
Öncelikle iyi akşamlar. Geçen hafta yeni bilgisayar aldım ve bu gün geldi. Kurdum çalıştırdım ekran kartının kendisi çalışıyor fakat fanları dönmüyor. Oyuna da girdim fakat yine dönmüyorlardı. Sürücülerimi de güncelledim fakat hala aynılar. Nedenin bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Eren Cem
Öncelikle iyi akşamlar. Geçen hafta yeni bilgisayar aldım ve bu gün geldi. Kurdum çalıştırdım ekran kartının kendisi çalışıyor fakat fanları dönmüyor. Oyuna da girdim fakat yine dönmüyorlardı. Sürücülerimi de güncelledim fakat hala aynılar. Nedenin bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Fan ayarını kontrol et sıfır rpm açıksa belli bir sıcaklığa kadar çalışmıyor

AliRaeNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Bende de aynı sorun var şuan yeni aldım aynısını yaşadım nasıl çözdün ?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,405
İsim
Hakanbey
bu bir sorun değil arkadaşlar yeni nesil ekran kartlarının çoğunda mevcut 0 db teknolojisi 55 dereceye kadar fanları çalıştırmaz. Bu sayede fan ömrü yükselir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,518
Üyeler
152,263
Son üye
MantıklıEleman
Top Bottom