Neler Yeni

ekran kartı fiyatları daha ne kadar düşer

Yunus Yıldız

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Captain Jack Sparrow
ekran kartı fiyatlarında gözle görülür bir düşüş var bende ekran kartımı yenilemek için satıp yenisini almayı düşünüyorum fakat bu düşüş nereye kadar devam eder düşüncelerinizi söyler misiniz

akmehmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
yaşar ataman
ekran kartı fiyatlarında gözle görülür bir düşüş var bende ekran kartımı yenilemek için satıp yenisini almayı düşünüyorum fakat bu düşüş nereye kadar devam eder düşüncelerinizi söyler misiniz
kral kimse net bişey diyemez ama nisan sonuna kadar düşücek gibi ama mayıs sonrası belirsiz

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
Oozdmrsm
Mağazada ki stoklar yenilenmiş benim tahminim o yüzden düşüş var ama ne kadar sürer bilemem

Yunus Yıldız

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Captain Jack Sparrow
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mağazada ki stoklar yenilenmiş benim tahminim o yüzden düşüş var ama ne kadar sürer bilemem
bende takip ediyorum her gün 50 70 civarı düşüyor 2. eller daha fazla

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
Ekran kartları düşüyor , yeni nesil işlemcilerle sistem toplarken işlemci maliyeti de azalacak, böylece çok daha uyguna sistem toplanabilecek gibi görünüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,640
Üyeler
158,158
Son üye
Slydf
Top Bottom