Neler Yeni

Ekran kartı görmeme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Atalay Altunkeser
Arkadaşımın laptop u var ve sıkıntısı laptop ana ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor sürücüleri silip yükledi düzelmedi sizce nasıl düzeltebiliriz

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    49.5 KB · Hit: 47
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    39.9 KB · Hit: 44

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Arkadaşımın laptop u var ve sıkıntısı laptop ana ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor sürücüleri silip yükledi düzelmedi sizce nasıl düzeltebiliriz
Sistemde ekran kartı olduğuna eminsiniz değil mi ? Böyle konu açıp sonra Aa sistem APU'ymuş diyen çok kişi gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görüntü bağdaştırıcılarından İntel HD grapichs'i kaldırın. Sistem oto olarak ekran kartı üzerinden çalışacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Atalay Altunkeser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemde ekran kartı olduğuna eminsiniz değil mi ? Böyle konu açıp sonra Aa sistem APU'ymuş diyen çok kişi gördüm.

Görüntü bağdaştırıcılarından İntel HD grapichs'i kaldırın. Sistem oto olarak ekran kartı üzerinden çalışacaktır.
fotoda gözüküyor ya işte aygıt yöneticisindeki ekran kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sezer Çelebi
Ekran kartı oluşturucuda gözüküyor onuda ekleyelim ama LoL gibi basit bir oyunda 30 40 fps alıyoruz imkansız bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Atalay Altunkeser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

OLMADI

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,007
Üyeler
149,304
Son üye
Halidomanyak
Top Bottom