Neler Yeni

Ekran Kartı Görüntü Vermeme Sorunu

KAYA90543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Muhammed kaya
Merhabalar Uzun Süredir Bir Sorunla Karşılaşıyorum Bilgisayarıma Ekran Kartı Taktım Ekran Başarıyla Geldi ama Aygıt Yöneticisinde Başında Ünlem Vardı Driver Yüklenmesi Gerekiyordu Bende Bir Uygulamadan Güncelleştirdim Siyah Ekran Oldu Ve Ses Gitti Naptıysam Olmadı Windows Ekranından Sonra Siyah Ekranda Kalıyordu Bende Bugün Güvenli Modda Çalıştırıyım Dedim Ekran Bu Sefer Geldi Ve Aygıt Yöneticisinde Ekran Kartım Başında Ünlem Olmadan Duruyor Sıkıntısı Yok Driver BOOSTERDE GÜNCELLEDİM Ekran Gitmedi Ve Güncellendi Güvenli Moddan Çıkardıgımda Ekran Gelmiyor Bide Ekran Kartım Görünüyo Ama ipconfig De VRAM İM 0 OLARAK GÖZÜKÜYOR Anlamadım Bir Türlü BU SORUNU

işlemci:pentium (R) Dual Core E6300 2.80 GHZ

Ekran Kartı:AMD Radeon (TM) R7 370 SERİES
modeli:STRIX-R7370-DC2OC-2GD5-GAMING

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Merhabalar Uzun Süredir Bir Sorunla Karşılaşıyorum Bilgisayarıma Ekran Kartı Taktım Ekran Başarıyla Geldi ama Aygıt Yöneticisinde Başında Ünlem Vardı Driver Yüklenmesi Gerekiyordu Bende Bir Uygulamadan Güncelleştirdim Siyah Ekran Oldu Ve Ses Gitti Naptıysam Olmadı Windows Ekranından Sonra Siyah Ekranda Kalıyordu Bende Bugün Güvenli Modda Çalıştırıyım Dedim Ekran Bu Sefer Geldi Ve Aygıt Yöneticisinde Ekran Kartım Başında Ünlem Olmadan Duruyor Sıkıntısı Yok Driver BOOSTERDE GÜNCELLEDİM Ekran Gitmedi Ve Güncellendi Güvenli Moddan Çıkardıgımda Ekran Gelmiyor Bide Ekran Kartım Görünüyo Ama ipconfig De VRAM İM 0 OLARAK GÖZÜKÜYOR Anlamadım Bir Türlü BU SORUNU

işlemci:pentium (R) Dual Core E6300 2.80 GHZ

Ekran Kartı:AMD Radeon (TM) R7 370 SERİES
modeli:STRIX-R7370-DC2OC-2GD5-GAMING
1-) Sürücü güncellemek için ekstra uygulama kullanmayın. Ya virüsler ya da yanlış sürücüyü kuruyorlar.
2-) Buradan DDU'yu indirin. Sonra Windows + R tuşuna basın ve msconfig yazın. "Önyükleme" bölümüne gelin ve "güvenli önyükleme"nin tikini açın ve "en az" deyin. Ardından" sistemi yeniden başlat"ı seçin ve güvenli modda sistemin açılmasını bekleyin. Sonra DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra yeniden başlat"ı seçin. Kurulum bittikten sonra" msconfig"e tekrar gelin ve "güvenli önyükleme"nin tikini kaldırıp sistemi yeniden başlatın. Buradan WHQL yazan sürümü kurun.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Driver'ı hangi uygulama ile yükledin ?

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
İlk başta bilgisayarı gğvenli modda başlatıp bu konuda uygulama ile driverleri sil.
Başlık 'Display Driver Uninstaller (DDU) ile sürücü kaldırma Rehberi' https://forum.donanimarsivi.com/kon...ler-ddu-ile-sueruecue-kaldirma-rehberi.31628/

Sonra şu driveri yükle:
https://drivers.amd.com/drivers/non-whql-radeon-software-adrenalin-2020-21.5.2-win10-64bit-may17.exe

Sonra odlumu olmadı mı buraya yaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-) Sürücü güncellemek için ekstra uygulama kullanmayın. Ya virüsler ya da yanlış sürücüyü kuruyorlar.
2-) Buradan DDU'yu indirin. Sonra Windows + R tuşuna basın ve msconfig yazın. "Önyükleme" bölümüne gelin ve "güvenli önyükleme"nin tikini açın ve "en az" deyin. Ardından" sistemi yeniden başlat"ı seçin ve güvenli modda sistemin açılmasını bekleyin. Sonra DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra yeniden başlat"ı seçin. Kurulum bittikten sonra" msconfig"e tekrar gelin ve "güvenli önyükleme"nin tikini kaldırıp sistemi yeniden başlatın. Buradan WHQL yazan sürümü kurun.
Yada burda arkadaş uzun uzun yazmış onu yap ikimizin dediği aynı şey.

KAYA90543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Muhammed kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2-) Buradan DDU'yu indirin. Sonra Windows + R tuşuna basın ve msconfig yazın. "Önyükleme" bölümüne gelin ve "güvenli önyükleme"nin tikini açın ve "en az" deyin. Ardından" sistemi yeniden başlat"ı seçin ve güvenli modda sistemin açılmasını bekleyin. Sonra DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra yeniden başlat"ı seçin. Kurulum bittikten sonra" msconfig"e tekrar gelin ve "güvenli önyükleme"nin tikini kaldırıp sistemi yeniden başlatın. Buradan WHQL yazan sürümü

İlk başta bilgisayarı gğvenli modda başlatıp bu konuda uygulama ile driverleri sil.
Başlık 'Display Driver Uninstaller (DDU) ile sürücü kaldırma Rehberi' https://forum.donanimarsivi.com/kon...ler-ddu-ile-sueruecue-kaldirma-rehberi.31628/

Sonra şu driveri yükle:
https://drivers.amd.com/drivers/non-whql-radeon-software-adrenalin-2020-21.5.2-win10-64bit-may17.exe

Sonra odlumu olmadı mı buraya yaz.

Yada burda arkadaş uzun uzun yazmış onu yap ikimizin dediği aynı şey.

Display Driver Uninstaller sitesindeyim herhangi bir indirme tuşu göremiyorum nerede bu​

Driver'ı hangi uygulama ile yükledin ?
driver booster ondan once kendi sitesindende yukledım aynı sorunu verdi

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
DDU ile sürücü silme rehberi yapsam tutar mı 🤔 ?
Vardı zaten

Display Driver Uninstaller sitesindeyim herhangi bir indirme tuşu göremiyorum nerede bu​

https://www.guru3d.com/files-get/display-driver-uninstaller-download,1.html

Tıkla indir.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

driver booster ondan once kendi sitesindende yukledım aynı sorunu verdi
3.Parti uygulamalar kullanmayın driver yüklemek için.

KAYA90543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Muhammed kaya
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,497