Neler Yeni

Yardım EKRAN KARTI GÜÇ KESİYOR

Farex

80+ Silver
Arkadaşlar aniden görüntü gitti ve videodaki olay gerçekleşiyor power kablosunu ekran kartına takınca güç kesiyor kasa korumaya alıyor.
Başka anakart ile denedim sorun gidiyor ekran kartım sanırım arızalı ama sizce ne olmuş olabilir tamiri var mı?

RevaLogon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Bozkurt
Başka anakart ile denediyseniz anakartınızın gpu bağlantı girişi bozuktur.

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RevaLogon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Bozkurt
Onarımı olur ama ne kadar sağlıklı olur ayrı bir soru. Onarım fiyatına bakılıp yeni anakart fiyatı ile karşılaştırırsanız daha iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartınıza başka ekran kartı taktınız sorun düzeliyor doğru mu ?

Farex

80+ Silver
Onarımı olur ama ne kadar sağlıklı olur ayrı bir soru. Onarım fiyatına bakılıp yeni anakart fiyatı ile karşılaştırırsanız daha iyi olur.
Tekrar okursanız mesajımı düzelttim yanlış anlaşılma oldu ben ekran kartımı değiştirdim başka ekran kartında problem olmuyor benim şuan videodaki ekran kartı ile problem var bunun onarımı olur mu sorun nedir?

Anakartınıza başka ekran kartı taktınız sorun düzeliyor doğru mu ?
Evet

RevaLogon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Bozkurt
Güç kablosunu taktığınız soket bozulmuş olabilir. İç devrelerinde sorun olabilir. Ekran kartı tamir yapan yere götürüp içini açtırıp baktırmanız lazım.

Farex

80+ Silver
Güç kablosunu taktığınız soket bozulmuş olabilir. İç devrelerinde sorun olabilir. Ekran kartı tamir yapan yere götürüp içini açtırıp baktırmanız lazım.
yaklaşık olarak şunlardan veya şundan diyebiliceğiniz bir şey yok mu mesela mosfet diyen oldu eğer mosfet arızası ise ne kadar tutar?

Aykut D.

80+ Gold
Ekran kartının besleme bölümü kısa devreye düşmüş tamir yolu gözükmüş bu karta .

Aykut D.

80+ Gold

Aykut D.

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,298
Üyeler
156,591
Son üye