Neler Yeni

ekran kartı modelimi bulamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
KnoXviLLeTR
merhaba ben bir kaç ay önce https://www.vatanbilgisayar.com/mag-infinite-10si-1032eu.html bu kasadan almıştım ve şimdi ekran kartı modelimi ventus mu gaming x mi olduğunu bilmiyorum yardım edermisiniz gpu z uygulamasında baktığımda yok diyo böyle bi ekran kartı bulunmuyor diyor ben kasayı açsam baksam garanti dışı kalır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
eyyub çetin
merhaba ben bir kaç ay önce https://www.vatanbilgisayar.com/mag-infinite-10si-1032eu.html bu kasadan almıştım ve şimdi ekran kartı modelimi ventus mu gaming x mi olduğunu bilmiyorum yardım edermisiniz gpu z uygulamasında baktığımda yok diyo böyle bi ekran kartı bulunmuyor diyor ben kasayı açsam baksam garanti dışı kalır mı
merhaba ekran kartı modelinizi öğrenmek için win + r tuşlarına basıp ardından çıkan yere dxdiag yazınız biraz bekledikten sonra açılan ekranda sisteminiz ve grafik kartı modeliniz yazacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca hazır bilgisayar toplanmasını önermiyorum bu işleri bilen birisiyle güzel bir bilgisayar toplasaydınız hem daha karlı hemde daha iyi bir sistem olurdu

• Beğen
Reaksiyonlar: Tabz
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
KnoXviLLeTR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konuyu zaten kendim için deil arakdaş içi açdım da model anlamında ventus mu gamig x mi olduğunu sormuştun yoksa 1660 super olduğu sitede de yazıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
KnoXviLLeTR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Genelde "MSI" hazır sistemlerinde "Ventus" modellerini kullanıyor. Lakin "AIDA 64" ile markasını ve modelini öğrenebilirsiniz. "AIDA 64" ile öğrenmek için;
-"AIDA 64"ün "menü" bölümüne gelin,
-"Görüntü birimi"ne tıklayın,
-"Grafik işlemci(GPU)"ye tıklayın,
-"Görüntü bağdaştırıcıları" adı altında modeli ile yazar.

Tabz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Uğur
merhaba ekran kartı modelinizi öğrenmek için win + r tuşlarına basıp ardından çıkan yere dxdiag yazınız biraz bekledikten sonra açılan ekranda sisteminiz ve grafik kartı modeliniz yazacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca hazır bilgisayar toplanmasını önermiyorum bu işleri bilen birisiyle güzel bir bilgisayar toplasaydınız hem daha karlı hemde daha iyi bir sistem olurdu
.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,321
Üyeler
141,702
Son üye
gokduman
Top Bottom