Neler Yeni

Ekran kartı önerisi 30k

Kimblee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre KOÇAK
Merhaba iyi günler. 30.000 bütçeyle ekran kartımı yenilemeyi düşünüyorum. Hangi ekran kartını önerirsiniz? İncelediğim kadarıyla Gigabyte 4070 Super GAMING OC modeli kafama yattı gibi. Şuan sistemimde R5 5600 işlemci 32 GB ram var fakat ilerleyen zamanlarda işlemciyi güncelleyeceğim. Önerinizi darboğaza takılmadan yaparsanız sevinirim. Dediğim gibi sonradan güncelleyeceğim çünkü şuanlık sadece ekran kartına bakıyorum. Öneriniz nedir almadan önce danışmak istedim teşekkürler.

Son düzenleme:

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Kadir Efe Ulusoy

Kimblee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre KOÇAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BQND...e=380333&creativeASIN=B0BQNDB95D&linkCode=asn söylediğin karttan kat ve kat iyi ama amd istemezsen

O kadar para verip AMD sürücüleriyle uğraşmak istemiyorum hocam ya. Eski AMD ekran kartım da VRAM arızası vermişti zaten. Sıcak bakmıyorum bu sebeple. NVIDIA olursa daha iyi olur. Yine de teşekkür ederim. 4070 super almayı düşünüyorum ben de şimdilik zaten ama Zotac yerine daha uzun ömürlü garantisi daha uzun kartlara bakmaya çalışıyorum 1 kere vereceğim bu parayı çünkü.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Görkem çetinkaya
O kadar para verip AMD sürücüleriyle uğraşmak istemiyorum hocam ya. Eski AMD ekran kartım da VRAM arızası vermişti zaten. Sıcak bakmıyorum bu sebeple. NVIDIA olursa daha iyi olur. Yine de teşekkür ederim. 4070 super almayı düşünüyorum ben de şimdilik zaten ama Zotac yerine daha uzun ömürlü garantisi daha uzun kartlara bakmaya çalışıyorum 1 kere vereceğim bu parayı çünkü.
Zotac yerine daha uzun ömürlü diyorsunda dostum pek bi fark olmuyor genellikle rog fln olmadığı sürece

Kimblee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre KOÇAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zotac yerine daha uzun ömürlü diyorsunda dostum pek bi fark olmuyor genellikle rog fln olmadığı sürece
Gigabyte GAMING OC modelinin kutusunda 4 years warranty yazıyor ama gördüğüm kadarıyla. 4 yıl mı oluyor GAMING OC'lerin garantisi bilginiz var mı?

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Tayfun Balım
Alakası yok hocam zotac ve evga nvidianın uzun süredir resmi üreticileri, rog alınacak paraya model yükseltir. En kötü model tercih edilmediği sürece marka fark oluşturmuyor artık.

Palo DAYI

80+ Gold
4070 tı super war 33 k ya
darbogaz yasarmısın bılmem ama 2kda yapmaz gıbı

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Tayfun Balım

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Görkem çetinkaya
Alakası yok hocam zotac ve evga nvidianın uzun süredir resmi üreticileri, rog alınacak paraya model yükseltir. En kötü model tercih edilmediği sürece marka fark oluşturmuyor artık.
Hocam okuduğunuzu pek anladığınızı sanmıyorum ben rog alin demedim. Markalar arası çok fark yok dedim.

Kimblee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre KOÇAK
Pc hocası incelenmişti gayet serin çalışıyor
4070süper modelinin 2 üstü
Bütçeniz yeterse alabilirsiniz
600W PSU ile bir sorun oluşturur mu peki acaba

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Tayfun Balım
600W PSU ile bir sorun oluşturur mu peki acaba
İşlemcinize bağlı kart güçlü 300 watt civarı güç çekiyor tam yükte eğer işlemciniz de 100 watt üzeri güç çekiyorsa 600watt yetmeyebilir. (600 watt gücün tamamını veremiyor güç kaynakları)
Güç kaynağı almadıysanız 700 watt ve üzeri alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,781
Üyeler
156,386
Son üye
Cewt
Top Bottom