Neler Yeni

Ekran kartı önerisi olan varmı 2. el

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ateş
2060 ve 3050 yle rtx olcağına 3060 gücünde rx6600 al keyfine bak bence çünkü bu kartlar oyunu yüksekte oynamaya anca yetiyor düşük ayar rtxle zevk vermez
fakat dlss 3 falan oluyor aynı performansı göstermez mi 2060 daha iyi diye biliyorum

leica

80+
fakat dlss 3 falan oluyor aynı performansı göstermez mi 2060 daha iyi diye biliyorum
Gönlünüzden hangisi geçiyorsa onu alın hepsi benzer kartlar. Aklınız kalacaksa üçe beşe bakmayın boşuna. Tek önerim Mesh Shading destekli bir GPU olmasına özen gösterin.

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ateş
Gönlünüzden hangisi geçiyorsa onu alın hepsi benzer kartlar. Aklınız kalacaksa üçe beşe bakmayın boşuna. Tek önerim Mesh Shading destekli bir GPU olmasına özen gösterin.
mesh shading nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ne ve nerden öğrenirim olup olmadığını

leica

80+
mesh shading nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ne ve nerden öğrenirim olup olmadığını
Ne olduğunu internetten detaylı öğrenebilirsin. Benim altını çizmeye çalıştığım konu oyunların bu teknolojiyi yavaş yavaş kullanmaya başlaması ve bunu desteklemeyen kartların bu oyunlarda çok kötü performans göstermesi veya direkt çalışmaması. Örneğin 1080ti kas gücü olarak konuştuğunuz kartların hepsinden önde olmasına rağmen mesh shading desteklemediği için Alan Wake 2'de hepsinden geri kalıyor. Destekleyen kartlar RTX2000/RX6000 serisi ve üstü olması lazım ama siz yine almadan teyit edin.

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mert Gün
Önceki açtığım konuda bi arkadaş ekran kartını değişmem gerektiğini söyledi acaba f/p ekran kartı önerebilcek varmı en fazla 3000 TL bilemedin 3500 TL 2. el de olur önerebilecek varmı lütfen her oyunu açan veya gtx 1050 ti güzel midir? öneriniz varmı
Hocam 2. Alma sana diyim pişman olursun

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ateş
neden öyle dedin bilmiyorum ama öyle yapmak lazım çünkü 18250 bütcem var ve monitör dahil yani anlıcağın ne 0 toplayabilirim ne hazır sistem alabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,620
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom