Neler Yeni

Ekran kartı önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kazım Kılınç
arkadaşlar selamlar;
gigabyte a320m-ds2 anakart
ryzen 3 1200 işlemci
1x 2300mhz 8gb ram
gigabyte auros rx580 4gb ekran kartı
sistemimin özellikleri bunlar size soru sormak istiyorum fiyatı önemli değil işlemciyle tam uyumlu çalışacak ekran kartı nedir rx580 çok güçlü olduğu için işlemci yanında cılız kalıyor ve çok fazla darboğaz oluyor
darboğaz olmadan işlemcimle uyumlu olarak çalışacak ekran kartı önerilerini sizlerden bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim
not :
oynadığım oyunlar ;
cod warzone
rainbow six siege
cs:go
lol
apex
vb...

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
arkadaşlar selamlar;
ryzen 3 1200 işlemci
1x 2300mhz 8gb ram
sistemimin özellikleri bunlar size soru sormak istiyorum fiyatı önemli değil işlemciyle tam uyumlu çalışacak ekran kartı nedir rx580 çok güçlü olduğu için işlemci yanında cılız kalıyor ve çok fazla darboğaz oluyor
darboğaz olmadan işlemcimle uyumlu olarak çalışacak ekran kartı önerilerini sizlerden bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim
not :
oynadığım oyunlar ;
cod warzone
rainbow six siege
lol
apex
vb...
Net rx570 dostum başka takmana gerek yok ve Rami 16gb yapmanı tavsiye ederim duall chanell farkı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alper GÜREL
Neden ekran kartını düşürmeyi tercih ediyosun? Bence işlemcini 1600a yükselterek sorunsuz bi şekilde 580'i besleyebilirsin.

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
arkadaşlar selamlar;
ryzen 3 1200 işlemci
1x 2300mhz 8gb ram
not :
oynadığım oyunlar ;
cod warzone
rainbow six siege
lol
apex
vb...
Şimdi ilk ekran kartı tavsiyesi vermeden önce Bişi demek istiyorum ryzen 1.nesil bir işlemci yani 1200ün var buna 580de taksan ben açıkcası rahatlıkla cod warzone oynuyacagını sanmıyorum 60 belkide 60fps bile görmessin işlemcin çok düşük kalmış varsa paran ilk anakartın sonra işlemcini değiştir bide 1tane daha 8lil ram al sonra ekran kartına bak ekran kartını işlemcini yükselttikten sonra değiştir yoksa csgo oynamaya mahküm kalırsın ama bi ekran kartı olarak da 580 takabilirsin dediğim gibi büyük oyunlar seni aşar ama cs lol falan atabilirsin

Top Bottom