Neler Yeni

Ekran Kartı Stokları Martta Düzelir mi?

NecroPunch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ali Paşa Yıldırım
dostum gtx 1050 ti 378 dolar diyosun bunu TL ye çevirince 2500 TL falan oluyo haline şükret birkere + olarak dünyada stok yok stok lan 3000 dolar asgari ücret falan yok anla şunu artık abd de asgari ücret 1300 dolar falan almanyada 1400 falan 3000 dolar alan biryer yok siz şu kafanızı gidip devletinizi şahlandırmak yerine onu kötülemeye çalışın hala sana bir şey demicem bu yorumada istediğiniz kadar kızgın atın umrumda bile değil ne haliniz varsa görün
https://www.google.com/url?sa=t&rct...-dolar-2020/&usg=AOvVaw0iGOx45NWD1KgnY4mmglpv Adam saat başı ortalama 11 dolar alıyor 9 saat çalışırsa ki bizimkiler daha fazla çalışıyor 99 dolar yapıyor ayda ortalama 25 gün çalışırlarsa 2457 dolar yapıyor ki farklı eyaletlerde daha fazla bu para

NecroPunch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ali Paşa Yıldırım
dostum gtx 1050 ti 378 dolar diyosun bunu TL ye çevirince 2500 TL falan oluyo haline şükret birkere + olarak dünyada stok yok stok lan 3000 dolar asgari ücret falan yok anla şunu artık abd de asgari ücret 1300 dolar falan almanyada 1400 falan 3000 dolar alan biryer yok siz şu kafanızı gidip devletinizi şahlandırmak yerine onu kötülemeye çalışın hala sana bir şey demicem bu yorumada istediğiniz kadar kızgın atın umrumda bile değil ne haliniz varsa görün
2019 da yasa çıkartıp asgari ücretini 2 katına kadar yükesek bir rakama çıkarttı amerika sadece googleye yaz ve oku

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
1 yıl mining yapılmış POWERCOLOR RED DEVİL AXRX 570 4gb kullanıyorum herhangi bir sorunu yok tanıdıktan aldık frekansları stress testinde stabil ucuza bulursanız ve test ederseniz frekansları in çık dalgalanmıyorsa niye alınmasın ki yani

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Ekran kartı stokları ve fahiş fiyatları yüzünden mi, yoksa TR ekonomisinden mi söz ediliyor konuda? Ben çözemedim, biri söylesin.

NecroPunch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ali Paşa Yıldırım
1 yıl mining yapılmış POWERCOLOR RED DEVİL AXRX 570 4gb kullanıyorum herhangi bir sorunu yok tanıdıktan aldık frekansları stress testinde stabil ucuza bulursanız ve test ederseniz frekansları in çık dalgalanmıyorsa niye alınmasın ki yani
Bro şimdi 2. el bu sonuçta her anı risk eğer sıfır alırsam hiç yoktan garantisi olacak gidip yaptırabileceğim bir yer olacak güven meslesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı stokları ve fahiş fiyatları yüzünden mi, yoksa TR ekonomisinden mi söz ediliyor konuda? Ben çözemedim, biri söylesin.
ortası gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
talha turp
1 Hafta önce 2600 TL olan Asus rx 5500 xt 4gb şimdi 3400 olmuş yeter artık bunaldım fiyatlardan .
Msi Gtx 1050 ti gaming x alacağım ne kadar sorun çıkartır başka çare kalmadı yani 2000 TL olarak ondan iyisi yok benim görüşüm lütfen yardımcı olun martta stok gelirmi fiyatlar düzelirmi.
Ayın 3 ünde gelen lol güncellemesinden sonra oyun fps drop yiyordu pc toplayayımd edim her gün fiyat artıyor bıktım lütfen tavsiye verin
3 seçenek var 1.ya apu alıp etherium düşüp stocklar yenilenince ekran kartı takıcaksın ( ben öyle düşünüyorum) 2.şimdi elinde olan paranla alabildiğini almak (bazı indirimli/kampanyalı sistemler dışında kesinlikle önermem) 3.) 2el topliyacaksın

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
1 Hafta önce 2600 TL olan Asus rx 5500 xt 4gb şimdi 3400 olmuş yeter artık bunaldım fiyatlardan .
Msi Gtx 1050 ti gaming x alacağım ne kadar sorun çıkartır başka çare kalmadı yani 2000 TL olarak ondan iyisi yok benim görüşüm lütfen yardımcı olun martta stok gelirmi fiyatlar düzelirmi.
Ayın 3 ünde gelen lol güncellemesinden sonra oyun fps drop yiyordu pc toplayayımd edim her gün fiyat artıyor bıktım lütfen tavsiye verin
Tamam (!)

NecroPunch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ali Paşa Yıldırım
3 seçenek var 1.ya apu alıp etherium düşüp stocklar yenilenince ekran kartı takıcaksın ( ben öyle düşünüyorum) 2.şimdi elinde olan paranla alabildiğini almak (bazı indirimli/kampanyalı sistemler dışında kesinlikle önermem) 3.) 2el topliyacaksın
ben yüksek ihtimalle 1050 alacağım çünkü çok pahalılar

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Bro şimdi 2. el bu sonuçta her anı risk eğer sıfır alırsam hiç yoktan garantisi olacak gidip yaptırabileceğim bir yer olacak güven meslesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ortası gibi
Tamam diyelim ekonomi konusunu ele alalım. Yurt dışında asgari ücretle çalışanın alım gücü kendi ülkesindeki fiyatlara göredir. Yani bunun kirası, vergisi, faturaları, gıda ve giyim gibi temel ihtiyaçlar çıkıldıktan sonra geriye eline kaç dolar kalıyor ona bakılır. Tamam PC fiyatları daha uygun olabilir bir çok ülkede Türkiye'ye göre. Hatta buna araba fiyatlarını da ekleyebilirsiniz. Ancak tek alım gücü göstergesi bu iki kalem ürünle hesaplanmaz, onu bir kere geçeceğiz. Belki yurt dışında yaşayanlar oradaki asgari ücretle ucu ucuna geçiniyor 1300-1400 dolar maaş almasına rağmen, bunu bir hesaplayın sonra PC ve araba fiyatlarına bakıp da alım gücü kıyası yapılsın derim.
NOT: Çin'de asgari ücret, Afrika'da asgari ücret ne kadar? Ya orada doğup yaşıyor olsaydınız?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom