Neler Yeni

Yardım Ekran kartı sürücü hatası

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
Arkadaşlar oyun oynarken kayıt alıyorum fakat sürekli bu hatayı vermeye başladı nasıl düzeltebilirim ? Daha önce wattman hatası alırken DDU ile tamamen silip temiz bi driver kurmuştum fakat şimdi yine aynı şey olduysa cidden sıkıldım bu durumdan. 2 gün önce bi güncelleme geldi ondan sonra olmaya başladı daha önce yoktu bu sorun. Kaydı OBS üzerinden alıyorum sorunun kaynağı bu değil bence ama yine de belirtmek istedim.

Ekler

• asfasf.png
    asfasf.png
    47.6 KB · Hit: 40

Adroven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Bazı güncellemelerde hatalar olabiliyor bu güncelleme genel olduğu için amd nin video çekme özelliğini kullanan herkeste olur şikayet çok olur yada bi sonraki güncellemeye kadar fark edilirse düzeltilir.
eyer güncelleme olmadan önce ise ki okuduguma göre güncellemeden sonra çokta sorun olmaz

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı güncellemelerde hatalar olabiliyor bu güncelleme genel olduğu için amd nin video çekme özelliğini kullanan herkeste olur şikayet çok olur yada bi sonraki güncellemeye kadar fark edilirse düzeltilir.
eyer güncelleme olmadan önce ise ki okuduguma göre güncellemeden sonra çokta sorun olmaz
sen sanırım yazdığımı tam okumadın, video çekmek için AMD kullanmıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom