Neler Yeni

Ekran kartı zarar görmüş müdür ?

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Arkadaşlar sahibinden üzerinden ekran kartı aldım ancak satıcı sadece ince bir tabaka baloncuklu poşet sarmış kutuya falan koymamış. Şimdi elimde 6pin güç kablosu olmadığı için deneyemedim onu da sipariş ettim sözde bugün gelecek sizce zarar görmüş müdür? Güç kablosunu takmadan fanı dönmüyor bu normal midir?

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Aldığınız ekran kartı modeli nedir? Belki 65 dereceye gelmeden fanlarını açmayan modellerdendir.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,135
İsim
Mert Metshi
Görmemiştir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dışında deformasyon, çatlak var mı? Muhtemelen bir şey olmamıştır.
Hayır çatlak felan yok ama baloncuklu poset tek katman ve cok ince
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görmemiştir hocam korkmayın eğer görmüşse param güvende ile aldıysanız iade edebilirsiniz.
Öyle aldımda bundan önceki kartta bozuk çıktı iade ettim 10 gündür uüraşıyorum ve komisyonu iade etmiyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Evet, saçma bir paketleme yapılmış. Siz içinizi rahat tutun.
İşin tuhaf yanı satıcı kargo şirketini suçluyor neymiş onlara kutuya koyun demiş neyse artık umarım çalışır peki güç kablosunu takmadan fanın dönmemesi normalmidir hocam ?

sublimes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed
Güç kablosunu takmadan fanın dönmemesi normal. Ayrıca burada kimse zarar gördü ya da görmedi diyemez. Güç kablosunu takınca kendiniz denemek zorundasınız emin olmak için.

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Güç kablosunu takmadan fanın dönmemesi normal. Ayrıca burada kimse zarar gördü ya da görmedi diyemez. Güç kablosunu takınca kendiniz denemek zorundasınız emin olmak için.
Yarın deneyeceğim

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
Arkadaşlar sahibinden üzerinden ekran kartı aldım ancak satıcı sadece ince bir tabaka baloncuklu poşet sarmış kutuya falan koymamış. Şimdi elimde 6pin güç kablosu olmadığı için deneyemedim onu da sipariş ettim sözde bugün gelecek sizce zarar görmüş müdür? Güç kablosunu takmadan fanı dönmüyor bu normal midir?
Arkadaşım olmamıştır boşuna canını sıkma.

Top Bottom