Neler Yeni

Ekran Kartım Çok Sıcaklıyor

Dostlar selam.

Kafaya koyup 10 ay mining yapılmış
GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC Aldım kutulu, temiz görünüyordu, kart sahibi arkadaş stok macunun yetersiz olduğunu ve iyi bir macunla mining yaptığını söyledi.
Şuan macunlar ne alemde bilmiyorum ama bundan önce 3060-3070 de kullandım sıcaklık değerlerine hiç dikkat etmedim ama miningli kart alınca bi dikkat edeyim dedim, kasanın cam kısmına dokunuyorum elim yanıyor mesela, dedim camı bi indireyim karta 3-4 saniye dokununca elim acıyor. sıcaklığı bana göre gerçekten sıcak ama değerleri kayda aldığımda kalem kağıt üzerinde böyle:

Sistem bu şekil:

Burada 5 dakikalık oyun içi değerler

Bu da her şeyden sonra sistemin boşta çalışma şekli ve
Burada sistem 3 saattir açık
1 saat rdr2 en max seviyede
30 dk da call of duty mw 2 max seviyede açtım

Sistem özelliklerim imzamda mevcut

Video olarak da: https://upvi.org/cNPkvarkGRZ0wgA/watch

DİPNOT: İZMİR'DE ŞUAN HAVA 30 DERECE VE EVDE PERVANESİZ DURAMIYORUM

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gfgdfd

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Bir sorun yok 75 normal bu havalarda. Benim kasanın camı da alev gibi oluyor.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Ventus 3x var benimde 80 leri görüyor. Kışın max 72 falandı. Bakım yapsam fena olmaz aslında ama kartı açmadan satmayı düşünüyorum. 3090 a veya 6900xt geçerim diye

Ysuflix

80+ Gold
Bence thermall grizzly kryonaout al bi bakım yap 75ten 73e falan iner muhtemelen daha rahat çalışır kart. Kalınlığını ölçüp termal ped de alabilirsin.

Ventus 3x var benimde 80 leri görüyor. Kışın max 72 falandı. Bakım yapsam fena olmaz aslında ama kartı açmadan satmayı düşünüyorum. 3090 a veya 6900xt geçerim diye
Kızgın yağa parmağını sokarsın ya öyle bir sıcaklık veriyor... Çip mip yakar bu sıcaklık, kağıt üzerinde 75 gözüküyor ama gerçekten sıcak... normal mi acaba ya bilemedim, kart aşırı sıcak oluyor dokununca

TahinPekmez

80+ Silver
Kızgın yağa parmağını sokarsın ya öyle bir sıcaklık veriyor... Çip mip yakar bu sıcaklık, kağıt üzerinde 75 gözüküyor ama gerçekten sıcak... normal mi acaba ya bilemedim, kart aşırı sıcak oluyor dokununca
75 derece az mi elin yanacak tabi. senin vücut el herneyse 37 derecesin. ventus kart zaten daha ne olsun.

75 derece az mi elin yanacak tabi. senin vücut el herneyse 37 derecesin. ventus kart zaten daha ne olsun.

01:17 de sol tarafta en max ayarlarda 61 derece gözüküyor, ventus kart zaten derken hocam, tam ne demek oluyor

Aykut D.

80+ Gold
Dostlar selam.

Kafaya koyup 10 ay mining yapılmış
GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC Aldım kutulu, temiz görünüyordu, kart sahibi arkadaş stok macunun yetersiz olduğunu ve iyi bir macunla mining yaptığını söyledi.
Şuan macunlar ne alemde bilmiyorum ama bundan önce 3060-3070 de kullandım sıcaklık değerlerine hiç dikkat etmedim ama miningli kart alınca bi dikkat edeyim dedim, kasanın cam kısmına dokunuyorum elim yanıyor mesela, dedim camı bi indireyim karta 3-4 saniye dokununca elim acıyor. sıcaklığı bana göre gerçekten sıcak ama değerleri kayda aldığımda kalem kağıt üzerinde böyle:

Sistem bu şekil:

Burada 5 dakikalık oyun içi değerler

Bu da her şeyden sonra sistemin boşta çalışma şekli ve
Burada sistem 3 saattir açık
1 saat rdr2 en max seviyede
30 dk da call of duty mw 2 max seviyede açtım

Sistem özelliklerim imzamda mevcut

Video olarak da: https://upvi.org/cNPkvarkGRZ0wgA/watch

DİPNOT: İZMİR'DE ŞUAN HAVA 30 DERECE VE EVDE PERVANESİZ DURAMIYORUM
Ventus serisi soğutma anlamında zayıf .Hocam eğer macunlarda taze değilse sıcaklıklar normal. Bende Gaming Z Trio 3060 var oda 58 60c bu havalarda normalde en iyi soğuyan 3060 modelidir ama havalar çok sıcak.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Normal tutamazsın elini

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Temiz görünür zaten hep öyledir. Ama kozmetik temizlik içerideki parçaların ne kadar ne nasıl kullanıldığını göstermez. TEmiz temiz kullan işte :D

Temiz görünür zaten hep öyledir. Ama kozmetik temizlik içerideki parçaların ne kadar ne nasıl kullanıldığını göstermez. TEmiz temiz kullan işte :D
Bu değerler normal mi?

Benim kart mining yapılmamasına rağmen 81 derece görüyor hocam normal bence.

Top Bottom