Neler Yeni

Ekran Kartım Devre Dışı Kalıyor

Quasar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda AKÇAY
Merhaba RX 6650XT ekran kartına sahibim son haftalarda ekran kartım oyun oynarken ya da video izlerken kendiliğinden bir anda devre dışı kalıyor. İşlemcimde de dahili ekran kartı olmadığından haliyle ses ve görüntü alamıyorum. Sistemi yeniden başlattığımdaysa duvar kağıdım bile kasıyor ve hiçbir şekilde performans alamıyorum. Ekran kartı sanki %1'iyle çalışırmışçasına bir durumla karşılaşıyorum. Yazılımdan kaynaklı olabileceğini düşünerek yazılımı tamamen kaldırmıştım. Bundan sonra sorun çözüldü. Belli bir süre sonra yazılımsal sorunun çözüldüğünü düşünerek tekrar kurdum ama aynı sorunu yaşadım. Şimdiyse yazılımı kaldırmama rağmen sorun çözülmedi. Belli bir süre sonra ekran kartım devre dışı kalıyor ve aynı sorunları yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? Karttan mı yoksa yazılımsal kaynaklı bir sorun mu acaba? Aldığım günden beri yazılımsal sorunlar yaşıyorum. Bir daha AMD ekran kartı almam. Son derece olumsuz deneyimler yaşadım ve hiç memnun değilim.

XzReaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ferhat Gürsu
MErhabalar aynı sorunu rx 580 de yaşıyorum şuanda genel yazılım sorunu var ben ekran kartına vbios bite attım düzelmedi. yazılımal olabilir son güncellemeyle alakalıdır diye düşünüyorum

Top Bottom