Neler Yeni

EKRAN KARTIM HİÇ DURMUYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Cümle
Merhabalar rx570 8gb ekran kartını kullanıyorum şuana kadar sorunsuz kullandım fakat geçen günlerde bir açtım ekran kartım o gündür bir şey oldu hangi oyuna girsem ilk 2-3dk güzel fps alıyorum sonra fps bir anda düşüyor lütfen yardımcı olun sebebini bir türlü bulamadım driveri güncelledim eski sürümü denedim komple sildim genede olmadı

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Merhabalar rx570 8gb ekran kartını kullanıyorum şuana kadar sorunsuz kullandım fakat geçen günlerde bir açtım ekran kartım o gündür bir şey oldu hangi oyuna girsem ilk 2-3dk güzel fps alıyorum sonra fps bir anda düşüyor lütfen yardımcı olun sebebini bir türlü bulamadım driveri güncelledim eski sürümü denedim komple sildim genede olmadı
Arka planda çalışan uygulamaları kontrol edin ve oyun dışında gereksiz herşeyi kapatıp tekrar deneyiniz. Sorun çözülmez ise format atarak tekrar deneyebilirsiniz. Böyle sorunların genellikle sebeblerini yüklenen ve arka planda çalışan uygulamalar, ekran kartı sürücüsü, Windows güncellemeleri veya oyuna gelen güncellemeler sebebiyle olabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Cümle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@f0ze trojen yemiş olabilirmiyim yada yediysem nasıl temizleyebilirim

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
Açtım derken ekran kartını mı demontaj yaptın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Cümle
@ELRODH yok normal bir oyun açtım crack li böyle oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Cümle
@f0ze ama her virüs taraması yaptıgımda 1 dosya tehditli diyor hep siliyorum tekrar geliyor

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
crack kaynaklı sıkıntı olmuş olabilir dostum orjinal bir oyun deneyebilirmisin? ayrıca pc'ye trojan bulaşmış olmasına gerek yok bir çok crack işlerinde trojan-virüs-keylogger gibi kalıntı virüsler oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Cümle
@f0ze 2-3dk ya tekrar gelir dosya paylascam
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ELRODH orjinal oyundada aynısı oluyor pc yi açıyorum artık oyun açmasam bile ekran kartı çalışıyor

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ahmetmuratates
@f0ze 2-3dk ya tekrar gelir dosya paylascam

@ELRODH orjinal oyundada aynısı oluyor pc yi açıyorum artık oyun açmasam bile ekran kartı çalışıyor
dostum virüs sadece ekran kartına işlem yapmaz sisteme yapar sen oyuna girince işlemci ram kullanım yüzdelerini atarmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Cümle
unknown_2022.02.16-14.12.png

@ELRODH hemen girip atiyorum

Ekran görüntüsü 2022-02-16 141813.png

@ELRODH

sıcaklık 70 derece

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ahmetmuratates
Kanka oyunu falan sil yapıştır formatı geç antivirüs bile bazen temizleyemiyor trojenleri

Top Bottom