Neler Yeni

Yardım Ekran kartımda ani sıcaklık değişimleri oluyor

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Yunus Şahin
gayet güzel sıkmıştım vidaları(önce hepsini taktım sonra sıktım) ama bir daha açıp yenileyebilirim termal macunumu eğer problem buysa

Bu gibi gözüküyor. Kötü derece de bir model olsa bile yeni termal macun değişiminde bu kadar sıcaklık olması imkânsız.

Hypnoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Karagöz
Bu gibi gözüküyor. Kötü derece de bir model olsa bile yeni termal macun değişiminde bu kadar sıcaklık olması imkânsız.
kötü derecede bir model kısmını anlayamadım hocam

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Yunus Şahin
kötü derecede bir model kısmını anlayamadım hocam

Rog, Suprim gibi modeller üst-top model olarak geçer. Bazı düşük seviye modeller olur fiyattan düşmek için. Onu demek istiyorum. Kötü-düşük derece bir model olsa bile 88 olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Enes Karaca
Rog, Suprim gibi modeller üst-top model olarak geçer. Bazı düşük seviye modeller olur fiyattan düşmek için. Onu demek istiyorum. Kötü-düşük derece bir model olsa bile 88 olmaz.
Bence onla fazla alakası yok gibi mhz bu kadar yükselmesi normal değil gibi boşta teknik bir sorun olabilir belki emin değilim

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,399
İsim
Yusuf
maalesef garantisi yok 2. el aldım mecburen pc'ciye kaldık
sanırım ikinci elden garantisi bitik kart aldın. tahmini mining çıkmasıdır ve miningte haşatını çıkardıkları için bu ısı değerlerini görmen gayet normal hatta kart garanti süresin bitirdiği için termal macun pad vs eskimiştir zaten bakım yapıldığında da tahmini kaliteli ve istenen padler konmamıştır yani uzun lafın kısası ucuz etin yahnisi diyoruz buna. ısı değerleri hatta iyi gibide diyebiliriz bu senaryoda. ikinci el kart alırken özellikle mining dönemine gelenlere çok dikkat edin mümkünse almayın diye tavsiye veriyorum bazı mining seviciler gelip ne lakası var öyle şey mi olur diyordu. ahanda buyrun.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Yunus Şahin
İlk fotoğrafta baksana mem mhz 9500 te normal mi sence?

Nvidia’da memory MHz değerleri yüksek. 10 bin’ler de bile oluyor.

Benim 3080’de de bu kadar oluyordu;

C04D6D0A-E7D3-4FBD-AB5C-AC5B0033A140.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,697
Üyeler
149,767
Son üye
Recklees
Top Bottom