Neler Yeni

Ekran kartımda grafiklerin sonradan yüklenmesi

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
Merhaba Dostlar;

Ekran kartı Sapphire rx580 pulse ekran kartında oyun oynarken (the witcher,cyberpunk 2077) yürürken yerdeki bitkiler yanına gittiğim zaman çıkıyor veya yanımda oyunda bir insan geçince tam yanımdan geçerken gözüküyor bununla ilgili olarak bir örnek aktarıyorum:
The witcher 3'de çayırlık alanda yürürken bitkiler iki adım atınca çıkıyor iki adım geri gidince siliniyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Merhaba Dostlar;

Ekran kartı Sapphire rx580 pulse ekran kartında oyun oynarken (the witcher,cyberpunk 2077) yürürken yerdeki bitkiler yanına gittiğim zaman çıkıyor veya yanımda oyunda bir insan geçince tam yanımdan geçerken gözüküyor bununla ilgili olarak bir örnek aktarıyorum:
The witcher 3'de çayırlık alanda yürürken bitkiler iki adım atınca çıkıyor iki adım geri gidince siliniyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Oyun içi ayarlarda belki öyle bir seçenek vardır. Detay mesafesi gibi bir şey

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla dostum cyberpunk 2077 de görüntüde nokta nokta (karıncalanma) pikselleşme var dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
915,157
Üyeler
141,947
Son üye
adem nazlı